1. 1.
  Şunu bir netleştirelim. Kimin kiminle ve nerede sevişeciğine sen karar veremezsin. iki kural var: çocuklarla olmaz ve zorla yani tacizle olmaz. Bunların dışında isteyen istediği cinsiyetteki, yaştaki insanla evlenir, sevişir.
  3 ... rmzy61
 2. 2.
  Olum demin otobüste iki adam muhabbet ediyordu, ona bile karıştılar aq sabah sabah sessiz oluncakmış. iki kadın muhabbet etseydi ne anlatıyo diye dinlerlerdi ama. Bizim erkekler rahatsız aq. Konudan biraz bağımsız olcak ama, geçen otobüste arkada 4'lü koltuk var ya birbirine bakan, (ne sikime ters koltuk yapmışlar hiç anlayamadım zaten aq) oraya çapraz bi şekilde 2 adam oturmuş. Bi tane adam da geldi diğer boş koltuğa oturdu. Öteki tutturdu oraya oturamazsın işte yasak bilmem ne. Otobüs tıklım tıklım aq koltuğa oturana laf ediyor. Adam da siklemedi, bu mal da söylene söylene indi, hakkını helal etmiyormuş da bilmem neymiş. Neyse birkaç gün sonra söylenerek inen adam yine aynı yere oturmuş, çaprazında yine bi adam var ve karşısına bi kadın oturdu. Yarraaam hiç sesini çıkarmıyor ahaha. Demek corona kadından erkeğe bulaşmıyor aq. Böyle mal dolu her yer.
  2 ... good luck with me
 3. 3.
  hayır bir katkıları da yok.
  ... nickimdenassaakasimpasa
 4. 4.
  Herkesi kendi doğrularına uydurmaya çalışan insanlardan nefret ediyorum. Size ne? istediğim gibi davranırım, istediğim gibi de yaşarım. Günahmış. Günahtan ben de çekinirim ama Allah hesabını sizden sormayacak benim günahımın.
  ... i am only one