1. 1.
    mal ve okumayan insanların yaydığı safsata bir fikirdir. az biraz bilgi birikime sahip dünyayı çözmüş insan kadınla erkeğin eşit olduğunu anlar ve ona göre hareket eder. aksini iddia eden söğüşlenmeye alışık enayi ve akıl yoksunudur.
    haydi selametle.
    2 ... yoksul genc
  2. 2.
    Böyle bir algı yoktur. Böyle bir algı olduğunu düşünen garibana kimse açılmamıştır. Size kimse açılmadı diye böyle bir algı olduğunu sanmayın.

Siktirin gidin şimdi.
    2 ... herteldenyazar
  3. 3.
    Yanlış ve saçma bir algıdır.
    5 -1 ... bilgisiz zeki
  4. 4.
    yav he he bütün erkekler kazanova sanki. bilmiyormuyuz bu ülkedeki kızların hallerini mk erkek merhaba dese sapık ilan ederler o kadar yakışıklı kişi tanıdım hiçbirine kızlar açılmıyor çünkü erkek teklif etsin diye bekliyorlar götleri kalkık mk. bu mallar da gelmiş hala tersini savunuyor.
    ... yoksul genc
  5. 5.
    https://www.uludagsozluk.com/e/40645627/

şöyle yapıştırayım.

kişiselleştirip münakaşa etmeye niyetim yok ama entryde şöyle bir ifade dikkatimi çekti.

"az biraz bilgi birikime sahip dünyayı çözmüş insan kadınla erkeğin eşit olduğunu anlar ve ona göre hareket eder." hiç yorum yapılacak gibi değil.

tanım: haklı bir algıdır. aristokratik bir değerdir aynı zamanda.
    1 -1 ... cunku ask yazilgandir
  6. 6.
    Olmamalı ama bir şartla. Çirkinseniz açılabilirsiniz. Zira eliniz yüzünüz düzgün ise "açıldığınız erkek", "dal goncayi Güle çevirmek istiyor" dakikasında.

Lütfen yapmayın.
    Bekle, o erkek elbet sana gelecek ve bineceksin sirtina vuracaksin kirbaci.

-kırbaç falan dedim diye bu malların aklı kayar şimdi-
    2 ... the kadinn