1. 1.
  devir değişmiş.her yıl bir önceki yıldan daha şiddetli bir değişim var.özellikle nüfusun çoğunluğunu oluşturan genç bireyler toplumdan uzakta bir yerlerde değil toplumun içinde hatta toplumun en küçük bireyleri olan ve kendilerine özenen çocukların ve çocuklarımızın yanında çok normal birşeymiş gibi sevişiyorlar.evet öpüşmek gayet normal birşey oldu artık.bunun önüne geçilemez ama kaba tabirle yiyişmek olan sevişmek *... hemde toplumumuzun temeltaşı olan 17-22 yaş arası insancıklarda görülüyor.işte bir ahlak böyle çöker.
  4 -4 ... nessaj
 2. 2.
  (bkz: ahahahhahahah ben buna guluyorum ya)
  1 -2 ... live forever
 3. 3.
  Türkiye'de daha çok normal olan bunların vurulmasıdır!Denemeyin:D
  ... ogunnn
 4. 4.
  bazı yozlaşmış sözde ilerici geçinen örümcek kafalılarımız bu durumdan çok hoşnuttur. onlara göre aile kavramı ve çocuk psikolojisi hiç önemli değildir, bu yüzden bu durumu hoş görürler, ama oradaki kız kendi kardeşleri olsa ortalığı ayağa kaldırırlar.
  -1 ... darkranger
 5. 5.
  insanlar için gerekli temel ihtiyaçlardan biri olan sevişmeyi yemek yemeye benzetirsek eğer; bir insanın yoldan geçen diğer insanların görebileceği bir lokanta masasında yemek yemesi gibidir. *aç olup o yemeği alıp yiyemeyecek insanları düşünürsek eğer yemekte toplum önünde alenen yenmemeli. ancak çoğu insanın buna vakti yada imkanı olmuyor ve en kısa yoldan bu ihtiyacını gideriyor. sevişmek içinde vaktiniz, imkanınız yoksa öyle bir parkta iki dakkada halledince giderilecekse bir sakınca yoktur.

  ve tekrar ancak; sevişmek ihtiyacı giderilirken daha çok özen ve itina gerektirir ve başkaları sizi izlediğinde işin tadı kaçar. ayrıca o yemeği alamıyacak insanlarıda unutmayalım.

  her ihtiyaç her yerde giderilmez.

  tabi birde toplumun tüm ilkelerini çiğnemeyi bir büyüklük, bir üstünlük bilen ve bu ilkelere karşı gelmeyi amaç edinmiş bünyeler var onlarıda anlayışla karşılıyoruz ama uyarıyoruz herkes istediğini yaparsa sanada başkalarının istedikleri yapılır.
  3 ... antisosyal
 6. 6.
  çeşitli adult sitelerinde arama kısmına "public" yazılması sonucu görsel olarak da şahit olunabilecek durum.
  1 ... goodnessofemptiness
 7. 7.
  psikopata bağlamanın geldiği son noktadır.
  -1 ... the she
 8. 8.
  ne tesadüf ki,öğlen girdiğim bu entrynin bir örneğini, bugün yolda iki kişi muhabbet ederken de duydum.şöyleydi;
  -ne lanet bir devirde yaşıyoruz
  -neden
  -ortaokul öğrencileri bile yollarda sevişiyor oldu...

  bu durumu normal gören, yemek içmek gibi ihtiyaç olduğunu ve toplumun normal görmesi gerektiğini düşünen bünyeler için taksim meydanında bir yatak hazırlayıp, adult sitelerde "best of the public"e aday olmalarını bekliyoruz. * *
  -1 ... nessaj
 9. 9.
  (bkz: Kıyamet alameti) **
  ... edippo
 10. 10.
  ileri toplumlarda gözlenmektedir. karşı cinsle birlikte olmanın, bunu toplum önünde gerçekleştirmenin şaşılacak ne yönü olabilir ki? montaigne bunu yüzyıllar öncesinden sormuş, bunun bugün bile farkında olmayan insanların olması ne büyük acı: insanın doğuşunu görmekten herkes kaçar, ama ölümünü görmeye hep koşa koşa gideriz. insanı öldürmek için gün ışığında, geniş meydanlar ararız, ama onu yaratmak için karanlık köşelere gizleniriz. insanı yaparken gizlenip utanmak bir ödev, onu öldürmesini bilmekse birçok erdemleri içine alan bir şereftir. Biri günah, öteki sevaptır. Ne şaşılacak şey?!
  4 -1 ... illumination