1. 1.
  mamafih başarılı bir yöntem değildir pek sevgili ulu sözlük solcusu, ful pasif, gey, ateyiz, alkolik, sarapci, lgbt üyesi "ezanlar kemalistler sayesinde okunuyor" diye kafa ütüleyen göt veren kardeşlerim.

  gerçi bunu benim burada dillendirmemin bir anlamı yok, siz de gayet net bir şekilde farkındasınız bu içler acısı halinizin.

  yıllardır olmadık argümanlar, hakaretler, iftiralar, yalan dolanlar, algı operasyonları ile hükümete çaktınız aklınızca.

  yetmedi "terörist, vatan haini, saadet partili" demediniz 16 parti bir araya gelip ittifak kurdunuz ve sonuç olarak avucunuzu yaladınız. (aslında başka bir şey de, terbiyem el vermiyor * )

  üstte de dediğim gibi , bu durumun farkındasınız da kafama takılan neden bu saçma sapan söylemlerinizden vazgeçip insanlara olumlu bir şekilde yaklaşıp, kendinizce doğruyu, yanlışı anlatmayı denemediğiniz.

  gerçi , bu saatten sonra yapılan, edilen onca hinlikte sonra bu yolda bir işe yaramaz ya, yine de olsun. bence denemelisiniz.

  hakaret, iftira, algı operasyonları bir işe yaramıyor. gelin insan olduğunuzu hatırlayın ve savunduğunuz ideolojinizin bizlere ne gibi faydalar sağlayacağını anlatın.

  işte o zaman , belki insanları ikna etme şansınız olabilir. darağacı tehdidi ile oy alabileceğinizi mi sandınız totoşlar ? evet.
  1 -1 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  elinden bir iş gelmeyen, bu ülkeye zerre faydası dokunmayacak, seçim ile değil de rakiplerini hile ile alt etmeye çalışan zavallıların tutundukları dal.

  az kaldı o dalı da elinizden alıp kıçınıza sokacağız.

  (bkz: rte li açılışa gelmeyen kadroya alınmayacak mesajı)
  ... frktmz krds frktmz