1. 1.
  tuhaf bir durumdur. topluluk içinde kamu düzenini bozucu ahlaksız hareketler yapıp öpüşüp sonra takdir beklemek saçma olurdu. ahlak kuralları diye birşey var. insanda ayrıca utanma duygusu da olur. olmayınca toplumun tepki göstermesi normal. aziz milletimiz bu hareketlere sessiz kalmaz. bu millet uyandı. bu tarz ahlaksız hareketlere kültürümüzde yer yok.
  8 -9 ... president memduh
 2. 2.
  bu tarz ahlaksız hareketlere kültürümüzde yer yokmuş?

  püüü ne çabuk unuttunuz Osmanlıda oğlancılık muhabbetlerini, peki o kültürümüzde var mıydı?

  beyinlerini açın biraz hala örümcek kafalısınız.
  1 -3 ... piperbella
 3. 3.
  Köyde komşun evli kadına göz koy, kuytularda ahırlarda buluş, açık açık delikanlı gibi sevenlere laf söyle.

  Hahahahasiktir.
  1 -2 ... golgebeyi
 4. 3.
  tamam öpüşmek sevişmek çok normal şeyler lakin bunu hayvanlar gibi ulu orta yapmanın manası yok. ayrıca ne kadar muasır medeniyetler seviyesine gelmeye çalışan bir ülke olsak da nüfusunun %99 unun müslüman olduğu bir ülkede yaşıyoruz. insanların bu hususa nasıl yaklaşacağını az buçuk kestirmek mümkün. dolayısı ile buna göre hareket edildiği takdirde herhangi bir tepkiyle karşılaşılmayacağını düşünüyorum.
  -2 ... gri sehrin adami
 5. 4.
  müslümanlıklarını da kendilerine alsın gitsin yazık evet yazık.
  -3 ... tarkan filmindeki ahtapot
 6. 5.
  Öpüşmek kamu düzenini bozucu ahlaksız bir eylem olarak görülmeye başladığından beri ülkede kadın cinayetleri, çocuk tecavüzleri, kamusal hırsızlık gibi insanî değerlere zarar veren davranışlar arttı.
  Davarların bu konuya dikkat etmedikleri ortada. O yüzden davar diyoruz biz onlara. Reisleri de ben çobanım derken davar sürüsünü kasdediyordu zaten.
  1 ... thelma
 7. 6.
  Herkesin kendine göre doğrusu yanlısı vardır bize ters diyebilirsin ama sana giren çıkan olmadığı sürece kimseye de karışamazsın. Karışmanın nedeni ahlak falan değil gel seni öpeyim dese soyunarak gidecek insanlar ahlaktan bahsediyor.
  1 ... gokkurt