1. .
  Richard Dawkins'in sitesinde reklamı yer alan atheist bus otobüs reklam panolarından etkilenerek islamiyet adına misilleme yapma çabası. Çok komik lan!*
  http://www.richarddawkins.net/
  ... nekrofili
 2. .
  inönü şefliginde, milletin dinle bagının kopartılmaya çalışıldıgı yıllarda, kur an bilen kimse kalmayacak endişesine kapılmış büyük alim süleyman hilmi tunahan hz, kur an a hizmette yanına aldıgı kuran talebesini taksi tutup şehri turlarken ögretmiş, o haldede takibata ugrayınca, bilet alıp gebzeye trenle günlük gidip gelmeye başlamış yanına aldıgı ögrencisine yolda kur an dersi yapıyormuş, her ikiside şimdi bu dünyada degiller, allah kur an ahizmetle ömrü geçene rahmet etsin, allah demekten aciz olanda allah ın hükmünü kabul etsin.
  2 -2 ... affetmem cizerim
 3. .
  (bkz: fortçu fantezisi)
  ... der meister
 4. .
  kuran'a verilen önemi göstermesi açısından güzel bir örnek. günümüzde her müslümanın kuranı okumayı ve anlamayı öğrenmesi gerekmesinden dolayı yer önemli değildir. yeter ki öğretmek ve öğrenmek isteyen güzel insanlar eksik olmasın.
  -1 ... acz ve fakr
 5. .
  islamin en temel felsefisidir.

  biz dünyayı size mescit kıldık. !

  oku!

  hatta H.z muhammed zamanında yaşayanlardan ashab'tan birileri bir kabileye islamı ve okumayı öğretmek için gönderileceklerdir. gidecekler arasındakilerden birinin kardeşi abisine der ki:

  -şüphesiz ki mutlak bir ölüme gidiyorsun onlar sizi orada öldürüler.
  aldığı cevap çok ilgintir.
  + biliyorum ama ya bir tanesi gerçekten öğrenmek istiyorsa?

  allah rasulunun sahabesinin yüzde 60 ı kuranın ancak 3 te birini biliyordu. ve belki de daha azını ama hemen hemen her coğrafya ya giderek isLAMI kuran'ı anlaTMIŞLARDIR.
  ... ehliistirahat
 6. .
  yapılırken dikkat edilmesi gereken eylemdir. topu kur'an çarpabilir.
  1 ... cagliari
 7. .
  hayal ürününden öteye geçmeyecek fikirdir fakat bu bir mobil girişimciye örnek olabilir kapatılan kuran kurslarından yola çıkarsak yakında kuran sevdirmek adına mobil kurslar türeyebileceği düşüncesi vahimdir, geyiktir.
  ... mariyandin