bugün

Hayvan gibi bakışlara bir şey diyemeyecek olmayı kabullenmektir. Meriçler damlamış ulan abidin herif o giyiyorsa özgür ben bakınca özgür değil miyim. Rahatsız oluyormuş ulan ben de rahatsız oluyorum o zaman. Her bakan tecavüzcü mü oluyor. Bunun önyargıdan farkı nedir ki. Bunun her dekolte giyen orospu olur demekten farkı nedir. Sen giydin kimseye hormonlarını ayağa kaldırmak dışında zarar vermedin tamam ben de baktım sana götünü kaldırmak dışında zarar vermedim. Sizene ulan. Hayvan gibi bakarım laf edeni de yerin dibine sokarım hadi işinize meriçtoşlar.
Kasislerde ve çukurlarda lokur lokur sallanmasında eli kolu bağlayacak durum.
evde göremediği dekolteyi sokakta görünce hırsından ne yapacağını bilemeyen erkekler böyle atar yapıyor dekolte hakkında.
indirimli akbil bassınlar bence mükafat olarak.

belediye başkanı olsam böyle yaparım. eleştirilere kulak da asmam.
hayvan, sapık, tacizci vb. ithamlara maruz kalmak ve linç edilme tehlikesiyle burun buruna olmak yeterince rahatsız edici benim için.
Dekolte gormek neden rahatsiz eder bir insani. Insanin baktigi yerde guzel bir çift meme gormesi, meme çatalı falan görmesinin ne gibi bir zararı olabilir acaba?
yahu bu kimsenin giydiğine karışamazsınız meselesi değil ki.

zaten otobüs tepeleme insan, mevzu çıkmasım diye milletin yüzüne bakamıyosun. sağa bakıyosun insan sola bakıyosun insan. herkes sinir küpü cennet vatan memleketim de. havaya baksan sürekli boynun ağrıyor. yere doğru bakınca da dekolte görmeyelim bi zahmet amk.
şu kadınları bir rahat bırakamadık arkadaş.. dekolte giyinse abaza gibi bakarız, dar giyse bakarız, türban taksa bakarız. Lan biiz erkekler çok mu orospu çocuğuyuz amk? Bize ne kadın ne giyiyorsa. Millet marsa yerleşiyor derdinizi ........

edit: eksileyen abazalar herhalde.
Ne giysin kara çarşaf mı giysin?

Ya da sana mı sorsun moda ikoncanı?