bugün

bağırarak konuşurlar ve sohbet küfür içerir.
yarın öbür gün üniversiteye gidip eve çıkma girişiminde bulunacaklardır. o zaman da eşyaları letgo'dan ücretsiz alabileceklerini bilmeleri gerekir.
Dayaklık tiplerdir. Yüksek sesle konuşurlar.
Büyük büyük hareketlerle şakalaşır bunlar.
Birinden sekip enseme tokat gelecek korkusu ile 5 metreden fazla yaklaşamam.
Genellikle ahmet sunu yapmis fatma boyleyapmis gibi konusmalarina sahit olabilirsiniz. Dedikodu hanı.
birinde çocuklardan biri, "kaptan, ışıklarda inecek var" diyeceğine; "admiiin ışıklardaaaa" diye seslenmişti. Kafaları da bir garip gruplardır bunlar...
bunların kimileri araçları yazdıkları yazılarla kirletir. ben hep bundan şikayetçi olmuştum. tamam biz de liseli olduk; hatta ben bayağı kişisel sıkıntılar yaşayarak bitirdim. ama (a)sosyal medyayla, özellikle instagram'la kalkıp yatacak, inci sözlük diliyle sohbet edecek ve otobüs koltuklarının arkalarına veyahut başka yerlerine yazı yazacak kadar mal olmadık.

sosyal medyanın insanları aslında ne kadar asosyalleştirdiğini ve hatta aptallaştırdığını bilmek lazım, pc başındaki vaktimizi iyi değerlendirmeyi şart koşmalıyız bu yüzden.
Nerde saçma sapan muhabbet var hepsi onlarda hepsi sosyal medya ağzıyla konuşuyo ufacık kızlarda kadınsı kadınsı hareketler erkeklerdede küçük dağları ben yarattım havası bir gün birini elime alıp ibreti alem için dövecem.