bugün

Öksürülebilir sonuçta biliyoruz ki öpüşmede çıkan o vıcık vıcık sesi duymak zorunda değilim toplu taşıma aracındayız seks kabininde değil.bunu kaldırımda, in cin top oynadığı bir yerde yap ama orada olmaz.
Hiç ilgilenmemek sanki onlar yokmuş gibi davranmak.
Toplu taşıma gibi hayat mücadelesi verilen yerde insan neden opusur zaten o da meçhul gösteriş gibi.
şapkayı ters çevirip seyredenlerden para toplamak.
(bkz: 31)
öpüşen erkeği dövüp otobüsün dışına atmak.
görmezden gelmek.
ulan alt tarafi opusuyolar lan ne var bunda.
kocasindan dayak yiyen bi kadina kimse ses etmez bizi ilgilendirmez derler, ama nerde opusen sarilan cift gorseler; nomus diye bisoy kolmodo öldurunn dövuunnn bloblobloblbobo
siktirin lan ordan.
Vurmayı, şiddet uygulamayı düşünen arkadaşlara bir tavsiye; o şiddet duygularınızı tacavüzcü, sapık tiplere yönlendirinde bir işe yarayın.
Her gün onlarca kadın, kız, çocuk ve bebek şiddete ve cinsel saldırılara uğrarken sizin toplu taşımada öpüşen çiftlere duyarlılık kasmanız hayli ergence bir baskı olmaktan öteye geçmiyor.
görsel
Kendini sorgulaman en doğru davranış olacaktır.
Eğer rahatsız olduysan, neden rahatsız olduğunu, toplumun dayatmalarını bir kenara bırakıp sen neden rahatsız oluyorsun onu bulmaya çalış.
insan olmak başkasının davranışını yargılamakla değil, kendini sorgulamakla gerçekleşir.
Düz ve basit insan ahlaktan bahsederken az ötede bir başkasının karısının kızının orasına burasına bakıp öpüşmekten öte şeyler düşleyen gerçek ahlaksız insandır.
Kendini sorgula, kendinle yüzleş. Ancak o zaman hakkıyla insan olursun. Kimse kimsenin ahlak bekçisi olacak durumda değil.
Kendine bak yeterli.
görsel
b)yokmuş gibi yapıyoruz (bkz: bob marley faruk)
uçan tekme atılabilir.
Ülkenin başbakanına göre biraz homurdanmak gerek.
Size girip çıkan var ya, hemen kendinize dert edin. Önce hakaret edin, laftan anlamıyorlarsa kafa göz, hatta palayla girişin. Ohhhhh... Sayenizde ar, din, namus kurtuldu..
Şimdi gidip Damacana *ikerek bunu kutlayın.
Hiçbirşey.
O insanlara gösterdiğiniz tepkinin yarısını çocuklara yan bakanlara göstermediler,ahlaksızlığın dik alası olan hırsızlara gösterin tepkinizi.
gülümseyip umursamamak (ben öyle yapardım).
Aralarına katılın.
(img:#1671956)
mesela an itibariyle ne yapılıyorsa onu yapmaya devam etmek olabilir ve tabi ki izlemeye değer bir şey varsa göz ucuyla rahatlarını bozmadan izlemek hatta biraz daha cesaretlendirip anın tadını çıkarmak.
Ben mutlu oluyorum mesela sizlere de öneririm. Sırf onlar mutlu diye. Mutlu insanlara hasret kaldık.
Tabiki bende katılırım. Boşuna layık devlet değiliz cınım.
içinden allah akıl fikir versin demek ve onları izlememek.
vay anam vay hayal dünyanızda neler yapmışsınız öyle. dikkat edin de bana denk gelmesin o yaptıklarınız, sizin sağlığınız açısından.
Birader sırada bekleyenler var çabuk sal sıranı demek.
güncel Önemli Başlıklar