bugün

benim gözümde orospu çocuğudur aslında bu kişi hemde süzme orospu çocuğudur.

kim olduğu, hangi görüşe, hangi dine, dile, ırka, nesepe ait olduğu hiç önemli değildir.

ister müslüman, ister hıristiyan, ister yahudi olsun. isterse ateist. ister muhafazakar, ister akp'li, ister chp'li, ister tkp'li, ister bdp'li. isterse muhafazakar demokrat, ister atatürkçü, ister laikçi, ister demokrat, ister liberal isterse komunist olsun. ister a'lı, ister b'li olsun. ister türk, ister kürt, ister çerkez, ister amerikan, ister yunan olsun. şerefsiz her yerde şerefsizdir.

bu dümbükler, otobüs, minibüs, tren, vapur ya da herhangi bir şeyde yaşlı insanlar arabaya gelince yer vermezler. yaşının da kaç olduğu önemli değildir. 7'sinden 77'sine hepsi aynıdır.

mına koduklarım, aileleriyle toplu taşıma araçlarına binince annesine ya da babasına yer verilsin diye de sağa sola milletin gözüne bakarsa ne kadar şerefsiz olduğu belli olur. ulan hem toplu taşıma da yaşlılara yer vermeyeceksin hem de başkalarının yer vermesini isteyeceksin.

okuldan eve gidiyorum, binmişim otobüse, az ileride birkaç benden onlarca yaş yaşlı ablalar biniyor. müzik dinliyordum baktım yanıma doğru yol aldılar. sağa sola baktım boş yer yok kalktım yer verdim. sonra kafamı biraz daha sağa sola çevirince benden 3-4 yaş küçüklerin bile o koca götünü kaldırmadığını gördüm. bir de insanım diye de sağda solda geziyor bunlar.

insan ne olursa olsun, önce kişilik sahibi olacak. afedersin yarak olmayacak.
(bkz: otobüste yer verip kendini lord sanmak)
ektiği ne'yi, o olarak biçecek olandır.
bunlar genelde genç kızlardır neneleri yaşında kadın ayakta dururken gözlerinde kaynakçı gözlüğü gibi gözlükle camdan dışarıya bakar durur.
sadece istanbul'da yaşamını sürdüren şerefsizdir.
bursadada çok fazla olan şerefsiz türüdür.
sakat ne ki ben zeka özürlü üniversiteli kızların bir yere zincirlenmeden, ayakta dikilerek, götünü oraya buraya sürterek ve ağzındaki cikleti sikercesine çiğneyerek yolculuk yaptığını gördüm..

bu kızlara yer vermeyenlere şerefsizlere de fazla yüklenmeyelim açıkçası... adamlar haklı beyler.. ön tarafınızda tepemsi bir şişlikle,ayaklanıp zeka özürlüsü (bkz: kadın mı kız mı ne olduğu belli olmayan) mahluklara yer vermek pek makul olmasa gerek...
(bkz: genç kızların yer vermemesi)
Bunlar ufak bebği olan kucagında bebek ayakta tıklım tıklım ulaşmaya çalışan bayana yer vermeyen şerefsizlerdir aslında..bi de uyuma numarası yaparlar.
ilk durakta yaklaşık 45 dk sıra beklemiş olan insandır. hemen arkasından binen 2 adet yaşlı amcadan birinin;
- sıraya girelim
demesi üzerine
- nasılsa bize yer verirler boşver binelim * *
dediğini duyunca böylelerine sinir olmuş insan da olabilir. * *
okuldan eve gelen çoluk çocuğun beyninin basmayacağı bir durumdur...adam işte köpek gibi çalışmıştır patron üzerine bindikçe binmiştir artık yürüyecek hali kalmamıştır kendisini boş bulduğu bir koltuğa yığmıştır adeta..ee sonra gündüz gezmesine giden yaşlı teyzelere birde yer verecek yok ya..
(bkz: işten eve dönmek)
o insanların kendileri hiç yaşlanmayacak sanki ..
13 dersin 12 tanesini zayıf getiren öğrencinin otobüste kitap okumaya çalışması ile eş olan kişidir.