bugün

kapıya dayanmayınız yazmış güzel belediyemiz. sen neden p yi r yapıyorsunki? diyeceğimiz tiplerdir.
(bkz: karıya dayanmayınız)
sanki kendisine dayanıyormuş gibi bakış atan hatta bazen bu durumu dile getiren kadındır kendisi.
bağıra çağıra konuşan, kızlara yiyecek gibi bakan kişilerdir.
Daha bugün denk geldim efendim size garip garip bakarlar birde ne tepki vereceğinizi şaşarsınız ne var deseniz olay çıkartır o kalabalıkta öylece beklersiniz orada kaçmanın yollarını ararsınız.Olay aynen şu şekildedir;
Sabahın köründe yaklaşık 20 dk metrobüs bekledikten sonra sonunda gelir, hurra cümbür cemaat bineriz metrobüse. zayıf biri olduğum için arada ezildim boyum uzun olmasa arada kaybolacağım her neyse biri arkadan itiyor diğeri geri geri geliyor birde sanki iten benmişim gibi dönüp bakmaz mı ulan sabah sabah işim gücüm yok erkeğe fortculukmu yapacağım hem üzerime geliyorsun hemde suçlu benmişim gibi bakıyorsun her neyse en sonunda yan dönmek ve ellerimi havaya kaldırmak sureti ile kurtuldum bu zor durumdan.
hamile kadina tekme atanlari da varmis bunlarin, biraz once ogrendim.
az sonraca inecem bahanesiyle bol güneş gören pencere tarafına kayarmısın diyenler buna örnek olabilir.
(bkz: it the fuck)

vallahi aramiyorum basligi.öyle cikti karsima.
güncel Önemli Başlıklar