bugün

zırvalığın daniskasıdır.

sen sabahlara kadar onun bunun altında hop hop zıpla, zevkten inim inim inle ondan sonra da gel utanmadan benden yer iste. keriz mi yazıyor benim alnımda?..
hamileliğin bele (özellikle omurlara) baskı yaptığını bilmeyen yazar söylemi.
Zaten hamile hamile ortalıkta dolaştığı yetmiyormuş gibi doğursun otobüste. Bana ne! Allah bilir işten dönüyordur, 32.haftası dolmamışsa benim suçum mu, binsin taksiye.
Saçmalık değildir, inceliktir.

Hamilelik oldukça zorlu bir süreç sanırım. Hem siz yer vermedikten sonra kimse sizi yerinizden kaldırmaz. Zorla değil.

Karnında taşıdığı şeye! gelirsek; karnında taşıdığı şey! elbette önemlidr. En azından senin karnında taşıdığın şeyden önemlidir. Sen karnında bir kilo bok taşırken, o bir can taşıyor. Ben elbette ona yer vereceğim.
Sacmalik degil, medeniyet, nezaket ve insaniyet gostergesidir.
insanlık canım o, hani sizde olmayan.
Muhtemelen, annesi karnında dokuz ay taşıdığı için pişman olan kişilere ait söylemdir.
Saçmalık değil, gerekliliktir diyeceğim, onu da anlamayacak ki!
Keşke annende babana yer değilde yol verseydi denilesi.
Hamile kadının halinden anlamayan malın bakış açısıdır.
Hamile kadına yer vermeye laf eder ama çıkar sağlayacağı biri için değil yer vermeye laf etmek, oturacak yer yoksa domalıp sırtına oturtturur. Böyle bu modeller.
Bu kadar da olmaz be kardeşim. Biraz utanın kendinizden, neler yazmışsınız! Yazık be.
hadi gidecegin en uzak mesafe 2 saat olsun diyelim, ki toplu tasimayi kullaniyorsaniz bu kadar uzun olmuyor genelde daha kisa oluyor.

su kadarcik ufak bir seyi bile sacmalik olarak gormenize anlam veremiyorum lan alt tarafi oturdugun koltugu kadina vereceksin yasli veya halime ne fark eder.
kalk ayakta bekle hem spor olur eminim 24 saatinin 24 saati de gotunun ustune oturarak geciyordur zaten.

belki parasi yok amk taksiye neden para versin cok mu ucuz taksi paralari otobuse verecek 2 tl taksi belki 20 tl den fazla tutacak o karninda ki bebege dogdugunda ne kadar masraf harcayacaklardir kim bilir.

belki arabalari yok cok mu kolay araba sahibi olmak su zamanda istanbulda veya turkiyenin herhangi bir yerinde.

Hayatinizi etrafa karsi butun algilarinizi kapatarak yasamayin be hos degil be valla degil.
eksi almak için bu kadar karaktersiz olmanın alemi yok. bu düpedüz haysiyetsizlik.