bugün

Parası olmadığı halde toplu taşıma kullanandır. Yürümesi gerekir. Evet.
Ayni zamanda otobus vb. Araclarla uzun yola giden insandır. Turkiye'nin yuzde 90ı. Neden otekilestirdinizki insanlarimizi?
istanbulda yaşıyorsa fakirlikten ziyade zamanın kıymetini bilen kişidir.
ben avcılardan kadıköy - mecidiyeköy- v.b. semtlere giderken bile göt korkusuna arabayla gitmiyorum trafiğe takılmamak için.
o kadar fakirim ki metroya nerden nasıl en rahat binilir, en çok boş yer olma ihtimali nerde vardır, ayakta gidersen metrobüsün neresinde olmalısın gibi konularda uzmanlaştım. ama siz hiç bir zaman uzun metro yolculuğunda kitap okumanın keyfini yaşayamayacaksınız, metroda kesişmeli sevgili olmalı tatlı küçük ergenlik anılarınız hiç bir zaman olmayacak, yanına oturan güzel kızın kitap üzerine yorum yapması şeklide gelişen muhabbetleriniz olmayacak. ulan nasıl savunma mekanizmam varmış be, şimdi ben fakirim diye penceremi açıp bağırcam.
Bütün avrupa fakir o zaman.
Otobüs çok dolu metrobüs çok sıkışık diye şikayet eder. Ee o verdiğin paraya bu hizmet fazla bile. Evet.
toplumun yarayan kanasıdır. bayram seyran olsa da bedava binsek diye dua ederler. evet.
henüz helikopter alamayacak kadar fakir oldugundan çok sevdiği arabasını metrobus yakınındaki ispark a park ederek trafik derdinden kurtulan fakir ama bir o kadar akıllı ve stressiz insandır.
Beyni gereken olgunluğa erişememiş insan söylemi.
taksim gibi yerlerde trafiğe takılmak ya da otopark sorunu yaşamak istemeyen fakirdir.

bırakır aracını uygun yerde biner metroya.
eziktir. evet.
Onlar her türlü zoru başarmış kahramanlardır. Ani frenlerde hareket etmeme modları en başarılı yetenekleridir.
toplu taşıma aracı kullanan sadece fakir değildir.
araba sürmekten korkanlar. doğa aşıkları.
zira insan oğlu araba kullanabilsin diye boyuna dünyayı tıraşlıyorlar gelecekte kişilerin kendine özel arabası olmayacak.
benim bu.
e sınıfı ehliyet ve src belgesi gerekir kullanabilmek için. ve 1400 lira civarı maaşları vardır..
güldüren fakirdir. eziyet çeker bir de şikayet eder. herkes ederi kadar arkadaşım. evet.
güncel Önemli Başlıklar