bugün

bölgesine göre nisan-ekim aylarında tavan yapan ter kokusudur. özellikle toplu taşıma araçlarının yoğun olduğu sabah ve iş çıkışı saatlerinde inanılmaz derecede kendini hissettirir. ayakta giden ve kolunu tepedeki tutamaçları yakalamak için kaldırmış sıcak hava müzdaribi genç afili delikanlılar, kokoş teyzeler ve niceleri bu kokuya insanüstü bir çaba ile katkıda bulunurlar. bir çok insan bu kokuya sebep olmamak için önlemler alır ancak tüm bu önlemler bir yere kadar yeterli olur. toplu taşıma aracını kullanacak kişi eğer şanslı ise kendisini açık bir pencerenin kenarına atar ve yol boyunca kokuyu minimum düzeyde hisseder.

aslında bu durum vatandaşlar arasında eşitliğin ispatıdır. rengine, cinsiyetine, yaşına başına bakılmaksızın herkes aynı kokuyu bilir, hisseder, derinliklerinde yaşar. tabi kadir gecesi doğmuş bir kesim * bu eşitliğin dışında kalır.

sonuç olarak; toplu taşıma araçlarındaki ter kokusu bünyeyi insanlardan nefret ettirebilecek derecede bir gerçeklik teşkil eder ve toplu taşıma araçlarındaki hacı yağı sürmüş amcayı özlettirir.
otobüslerde oturmanın ayakta durmaktan daha çok ızdırap vermesine sebep olan kokudur. * *
büyük ölçüde, günde 4-5 defa elini yüzünü yıkamakla ter kokusunun gitmeyeceğini anlamayan deodorant özürlü şahsiyetlerin marifetidir.
toplu tasima araclarina binmekten nefret etmeyi saglayan kokudur. en iyisi yuruyerek gitmektir istenilen yere..
yanınızda mutlaka kolonyalı mendil taşımanızı gerektiren ve taşıdığınız bu mendilleri oksijen maskesi olarak yolculuk esnasında kullanmanıza neden olan durumdur.
özellikle yaz aylarında sıkça karşılabileceğiniz kokudur.
olayın en ilginç tarafı kokudan herkesin rahatsız olup, hiçkimsenin camı açmaya yeltenmemesidir.
toplu tasima araclarindaki ossuruk kokusundan kat kat iyi olan esans.
yaz aylarının geldiğinin müjdeleyicisidir.
akabinde bütün camlara asılmakla sonuçlanabilecek hadise.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.