1. 1.
  komik görüntülere sebep olan,okurun sayfaları çevirmesi esnasında bazen ''dur abi arka sayfada bi haber var bi sn''sözünün ağızdan kaçmasıyla sonuçlanabilecek beleşçilik vaziyeti.
  2 ... mosquito
 2. 2.
  bir keresinde saydım ve metroda bir gazeteyi 9 kişinin okduğunu gördüm...pes dedim !
  2 ... mosquito
 3. 3.
  okuma hızınızı arttırabilecek bir egzersiz..içeriğiyse hedef şahıs okuduğu gazetenin sayfasını çevirmeden ilginizi çeken haberi bir çırpıda okumaya çalışmak.
  2 ... mosquito
 4. 4.
  tüm haberleri yarım yamalak öğrenebileceğiniz ve gazetenin malikinin ilgi alanları ile bağlı olduğunuz oysa ki yurdum şartlarında 250ykr ile kolaylıkla halledebileceğiniz durum.
  1 ... sıçtırtma lamasına
 5. 5.
  bu duruma dusmeye vatandasimizi sevk eden saik, gazetenin bedeli olarak odenmesi guzel olan bedel degil, gazeteyi okumak icin bin turlu sekle girmek gerekmesidir. tecrube sarttir bi defa. hele de toplu tasima araclari gazeteyi tutmak kaldirmak o kadar zor gelir ki.. sabahin korunde kesinlikle cekilmez. yani olay 250 kurus 25 kurus meselesi degildir. mesele oysa gelin ben veriyim. oyle de comertimdir, belirtmeden gecmiim dedim.
  1 ... child
 6. 6.
  olay tamamne psikolojiktir. insanlar toplu taşıma araçlarında özellikle metroda başkalarıyla göz göze gelmekten hoşlanmazlar. bu yüzden başka hedefler ararlar. ee tabii sürekli durakların isimlerine ya da yerdeki döşemenin kaç parçadan oluştuğuna bakmak bir noktadan sonra sıkar. Böyle durumlarda gazete kurtarıcı görevi görür. inanın ne gazetesi olduğu önemli diildir. hatta gazete olması da önemli diildir. at yarışı bültenine bile bakılır bir başkasının okuduğu.
  1 ... sapkaya sican tavsan
 7. 7.
  sabahaları olan ve gidilecek yere yalınız gidildiğinde yapılacak meşgaledir.
  ... pink floyd
 8. 8.
  şekilden şekile girilir.parmaklarının üzerine basılır,kafa sağa veya sola yamultulu.normalde belli bir süre sonra boynunuzun acıdığını hissetmeniz lazımdır.beles dinamit olsun gotumde patlasin deyiminden dolayı acımaz.işin ilginç tarafı gazeteyi iyice sahiplenmişinizdir.okuduğunuz yazı bitmeden gazatenin sahibi sayfayı değiştirdiğinde tip tip adama bakarsınız.
  2 ... pulp fiction
 9. 9.
  çoğunlukla bir yere kendi başına giderken var olan can sıkıntısını yok etmek için bari yararlı bir sey yapayım tarzındaki davranıstır.
  ... cutcut
 10. 10.
  her ne kadar kendime engel olmaya çalışsamda otobüste hem oturup hem de uyumuyosam kendimi yanındakinin gazetesine sünmüş buluyorum en vahim anı sizin onun gazetesini okuduğu farkeden kişi hemen sayfayı çevirir, hızlı hızlı okur ve inerken al istersen diye sorar ve nazik bir şekilde bunu reddedersiniz, çünkü zevki onun tuttuğu gazeteden okumaktır. *
  ... spectracef