1. 1.
  Ne giysin kara çarşaf mı giysin?

  Ya da sana mı sorsun moda ikoncanı?
  5 -11 ... kendihalindeyazarx
 2. 1.
  şu kadınları bir rahat bırakamadık arkadaş.. dekolte giyinse abaza gibi bakarız, dar giyse bakarız, türban taksa bakarız. Lan biiz erkekler çok mu orospu çocuğuyuz amk? Bize ne kadın ne giyiyorsa. Millet marsa yerleşiyor derdinizi ........

  edit: eksileyen abazalar herhalde.
  10 -7 ... pomegranate1
 3. 2.
  yahu bu kimsenin giydiğine karışamazsınız meselesi değil ki.

  zaten otobüs tepeleme insan, mevzu çıkmasım diye milletin yüzüne bakamıyosun. sağa bakıyosun insan sola bakıyosun insan. herkes sinir küpü cennet vatan memleketim de. havaya baksan sürekli boynun ağrıyor. yere doğru bakınca da dekolte görmeyelim bi zahmet amk.
  10 ... yavuz ve unicorn
 4. 4.
  Dekolte gormek neden rahatsiz eder bir insani. Insanin baktigi yerde guzel bir çift meme gormesi, meme çatalı falan görmesinin ne gibi bir zararı olabilir acaba?
  1 -3 ... cavaceylan
 5. 5.
  hayvan, sapık, tacizci vb. ithamlara maruz kalmak ve linç edilme tehlikesiyle burun buruna olmak yeterince rahatsız edici benim için.
  4 ... yavuz ve unicorn
 6. 6.
  indirimli akbil bassınlar bence mükafat olarak.

  belediye başkanı olsam böyle yaparım. eleştirilere kulak da asmam.
  ... sansyoklan
 7. 7.
  Ortaokulda, Sanırım altıncı sınıftaydım. Okulum evden uzak sayılırdı ve otobüsle gidiyordum. O zamanlar dersaadet sınırları içinde metro hak getire... yine Sarıyer otobüsüydü. Karşılıklı koltuklarda tam karşımda yirmilerinde minicik eteğiyle sarışın genç ve güzel bir kadın oturmuştu. Ben boyum kadar sırt çantamı bacaklarımın altına almış sallarken bu güzel ablamız bacaklarını açıp açıp duruyordu. Bir yandan da göz kırpıp gülümsüyordu. istemsiz bir şekilde açılan bacaklarının arasına baktığımda kadının külot giymediğini ve cinsel uzvunu görmemle yaşadığım şaşkınlığı hala hatırlarım...

  Ufacık çocuklar üzerinde bile böyle bir etki bırakabileceğine göre art niyetli, abazan, sapık ya da öfkeli ihtiyarlar üzerinde yaşatabileceği tepkileri tahmin edebiliriz haliyle...

  Herkes istediğini giymekte Özgür elbet ama toplu taşıma araçlarında bir miktar da dikkat etmek gerek. Muhafazakarlaşma eğiliminden güç alan hoşgörüsüz ve öfkeli onlarca insan var maalesef.
  3 ... serenity painted death
 8. 8.
  evde göremediği dekolteyi sokakta görünce hırsından ne yapacağını bilemeyen erkekler böyle atar yapıyor dekolte hakkında.
  2 -3 ... monk of monkmountain
 9. 9.
  seni ilgilendirmez. sen gözüne mukayyet ol. sana ne milletin göğüs dekoltesinden.
  ... he gulum he he de gitsin
 10. 10.
  Kasislerde ve çukurlarda lokur lokur sallanmasında eli kolu bağlayacak durum.
  ... gethere