bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    şehirde sokaklarda, caflerde, vapur iskelesinde her yerde rahatsızlık veren erkeklerdir.

sokakta yürürken ya da diyelim vapurda inişlerde önce sizi bir hız ve yayvan adımlarla
    geçerler ve yüzünüzü görmek isterler. bu sefer arkaya baka baka yürürler.

utangaç bir tipseniz kabuğunuza çekilirsiniz, kabuğunuz içinize çekilir, sindiğinizi farkederlerse dozunu daha çok artırırlar. benim gibi biriyseniz ağızlarına sıçmak zorunda bırakırlar. adam dövmüşlüğüm var, kıçına tekme atmışlığım da. hırsımı alamıyorum.

can manay'ın adam dövmesi gibi manyakça dövmek istiyorum kendilerini.
    bir bahane bulunsa, ülkemizden sınırdışı edilseler. buralar yaşanası güzel yerler olurdu.
    13 -18 ... tulippaa
  2. 2.
    otobüste çaprazınıza, size bakan koltuğa oturur, dizlerini size doğru çevirirler. Tepki vermezseniz yol boyu sizi izleyip rahatsız edebilirler. illa ki, tipinden, bakışından, yaşından, taşağından iğrendiğinizi belirtmeniz gerekir ki evde bir karısı olduğunu hatırlayabilsin. iğrenç ötesi erkeklerdir.
    11 -3 ... tulippaa
  3. 3.
    toplu taşımada rahatsızlık veren erkekler
    13 -10 ... sodomlu
  4. 4.
    Dikkatimi çekerse bu tipler bende onlara rahatsızlık veriyorum. Usulca yaklaşıp enselerine nefesimi veriyorum. Afedersiniz azıcıkta değdirince ilk durakta yol.
    4 ... deliersegun
  5. 5.
    bir cafede herkesten en uzak masaya geçmişseniz tam çaprazınıza, yüzleri size bakacak şekilde yer seçerler ve hiçbirşey olmamış gibi oturmaya, yemek falan yemeye çalışırlar. siz de masayı götünüz adama dönecek şekilde merkezler ve tam zıt yöndeki sandalyeye oturur sırtınızı dönerseniz bu iyi bir fikir olabilir.
    2 -3 ... tulippaa
  6. 6.
    Nasıl rahatsız ederler lan ?

Gerçi fordlama falan vardı, haklısın...
    1 -1 ... uzan yavrum geliyorum
  7. 7.
    Çok sıcak bir gelişme yaşadım dün. Şehir eşkıyası derler ya resmen öyle. Artık şerefsizlik diz boyu olduğu için bir sonraki hamle adına çekimser kalmak olağan oldu maalesef. Fakat dün kendimi tutamadım. Kendine rahatsızlık veren adama peşi sıra saydıran piç kurusu, alttan alacağı yerde daha bir yükselme derdinde. Adamın çocukları eşi var üstelik, onları da düşünmüyor. Tıklım tıklım otobüs. Ona bağırırken benim tepeme çıkıyor ya da muhtemelen yapacağı ilk hamlede benim canım yanacak. Bu durumda deliye dönüp şoföre bağırdım durakta durma dayak yiyeceğiz diye, hıncımı diğerinden alamadım dibimde çünkü. Araya adamlar falan giriyor. Bu tarz pezevenkler aslında esas tacizci ve sanıyorlar ki ben her şeyi yaparım. Aslında indirip böylesini evire çevire....
    3 -2 ... sabahuykusu
  8. 8.
    otobüs fortçularının doluşup eksi oyladığı başlıktır muhtemelen.
    1 -2 ... tulippaa
  9. 9.
    bacaklarını babasının tarlasında oturuyormuşçasına açan erkeklerin varlığını da unutmamak lazım.
    edit:eksileyen arkadaşların bu tipler olduğu belli gibi.
    3 -3 ... pieces
  10. 10.
    heryerde herkese rahatsızlık veren erkeklerdir. analarının amını google'da aratsanız bulamazsınız. ama analarının hangi karayolunda çalıştığı, bu ileri(!) kültürü nereden aldıkları sorulası, yurdum kadınlarında tiksinti uyandıran erkeklerdir.
    2 -2 ... tulippaa