1. 1.
    gayet haklı olan tiptir o da benim gibi ne diye yer vereyim ya. belki erkeklerin arasında sıkışıp rahatsız olduğunu farkedersem anca o zaman yer veririm.
    4 ... solo resital
  2. 2.
    Yaşlı amca ve teyzelere yer vermemek için, her gün geçtiği yerlere japon turistler gibi bakan, uyuma rolü yapan, telefona kilitlenen genç kızlarımıza, zikinin esiri olmayıp yer vermeyen tiptir.
    9 ... manyetizma
  3. 3.
    hamile kadınlar ve ayakta kalmakta zorlanan yaşlılar dışında kimseye yer vermem, kusura bakmasın hiçkimse. ben de yoruluyorum, ordan oraya koşturuyorum, birilerinin keyfi için ayakta ezile ezile nefes almakta zorlanarak mı gideyim ne yani?

Hem genç kız ne alaka?
    8 ... seymour glass iv
  4. 4.
    neden yer vereyim? yer verme olayı zaten genel olarak yaşlı-genç arasında gerçekleşen bir durum. Bir gencin başka bir gence yer vermesi ancak istisnai bir durumda olur. Sırf kız diye yer vermem gerekiyorsa gelip de bana cinsiyet eşitliğinden bahsetmeyin. Ayakta kalan kişinin hasta olması, hamile olması veya benim gibi her gün 10kg ağırlığında bir çantayla dolaşması gibi istisnai durumlarda ise yer verilmelidir diye düşünüyorum.
    5 ... castaneda
  5. 5.
    özel olarak genç kızlara yer vermemek gibi bir saplantısı yoksa gayet normal bir tiptir. ayağında alçıyla zor yürüyen bir kız görüp de yer vermemek ayıp şimdi o ayrı*.
    3 ... 10610
  6. 6.
    haklı olan tiptir. yer sadece hamilelere,yaşlılara ve engellilere verilir. sen kim oluyorsun da sana yer verecekmişim amk.
    4 ... atthespace
  7. 7.
    neden vereyim ki? onlar bana "veriyor" mu?
    7 ... uykusuz baykus
  8. 8.
    Şu yaşıma kadar hoşgörüyle olsa dahi yaşlı bir adama yer vermişliğim yok. Zira toplu taşıma araçlarında her daim en arka koltuklardaki yerleri kapar oraya otururum. Yerime göz koyan bir kadını görünce görmezden gelir önüme bakarım. Ben kaptım o yeri, sana ne? Sana ne!
    6 ... walpurgisnacht
  9. 9.
    Hiç sikimde olmaz.
    4 ... vexillarius of theodopolis
  10. 10.
    Genç kızların olduğu kalabalık toplu taşıma aracında kesin yaşlı, gazi, hamile, fiziki bir sorunu olan yoktur. Kesin yani. Böyle düşmez. Genç kız ne ola ki? Oturan genç kız? Varsa bir zahmet onlar da kalkıp yukarıda saydığım gibilere yer versin. Entry bir acayip oldu, başlık acayip olunca.
    3 ... huzursuz adam