bugün

derslere yardımcı oluşum.
Iyi bi lgs puani yapmama bu kanal borcluyum. Talha ve mehmet hoca adamdir.
özellikle ortaokulda baya başarılı olan yayıncı.

tüm kitapları her sayfasına kadar interaktif özellikli. uygulama çocuklara baya yardımcı oluyor. bu sene "dinamo" serisi ile kitaplarına zorluk derecesi de getirmiştir.
Valla lise zamanı baya yardımcı olmuştu bana, sağolsunlar.
meRhBa beN memeD tuguTLu tÜreV isLiceZZz

hOcm tüReV tüRer beN tüReMem :dsad:AdweAD

iLaHi toNguÇ seNi aPtaL oÇ

nEysE tÜreVini aL ve 1+1=2 eZ gG

neYse süpRüZz soRu yaP yaRraMı kap!

(oH beA tüReV bu Mu mK)
ilkokuldan üniversiteye, yabancı dil öğretiminden yararlı ipuçlara kadar birçok video eğitimleri ücretsiz bir şeykilde yayınlayan kurum. kurum demek ne kadar doğru bilmiyorum ama iyi ki varlar ve iyi ki böyle destek verebiliyorlar. ileride dershane gibi bir okul açsalar hiç şaşırmayabilirim.
bu adamlar ne işle uğraşıyor hale anlamış değilim. biri bana anlatabilir mi?
geçen sene ygs sosyale hiç çalışmamıştım arada bunlardan 1-2 video izlerdim. sonuç, 19 doğru 12 yanlış... sorun onlarda değil bende muhtemelen.
liselilere laf eden ortaokullular var lan sözlükte oha.
Ya adamlar bariz ortaokullu zaaallll amk senin.
Aptalca.
5 dakikada türev başlıklı videosunu gördükten sonra hayata kustugum youtube kanalı.
teoga hazırlanmak için kaydolduğm ve faydalı bulduğum site. ancak çok bağnaz iki ders anlatanı var. bide çakma şovenistlik yapıp takipçi kasıyorlar.
nihahhaa.
kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle test kitapları çok başarılı teogta 50 soru tuturmuşlar.muhabbet etmeleride ayrı bir eglence katıyor
Arada muhabbetlerini dinlemek için girdiğim bir youtube kanalı. Konu anlatımları eğlencelidir ama az şey anlatılır.
şenol hoca sistemi buldu demişler de, ekol hocalar gördük biz teheeey..

bu arada o tonguç biz izleyenler oluyoruz. taban puanlarını çok yukarı çekmeseler bari.
normal yayınlar 10dk canlı yanyınlar 1 saat olan üst düzey eğitim kanalı.
Sinav gecelerinin vazgecilmezi.
LYS ve YGS genel tekrar canlı yayınlarını sayesinde çok şey kurtardığım bir kanaldır.
memlekette belli bir statüde olan okulları gölgede bıraktığı sanal öğrenim sistemi. çok etkilidir, anlattığı dersi anlamamak lüksü size kalmış.
kolay ve eğlenceli bir anlatımın olduğu youtube videolarından oluşan bir çeşit ekolhoca.
Arkadaşların kimden etkilendiği belli.
https://www.youtube.com/watch?v=CFcE2VMoUg0
milyonlarca izlenen videoları var bu adam bu sistemi bulan kişi.

internet bir sektör herkes para kazanmak için bakıyor işte. Bunlarda erken uyandılar.
Bunlar ne yaptılar para kazanmak amacıyla açtılar başta güzel dersler verirken şimdilerde kız arkadaşını nasıl etkilersin gibi hit getirici videoları çekiyorlar. Bide ingilizce çekiyorlar ki daha çok hit ve para kasmak için. Yani tahminimce eğitimci değil bunlar ama profesyonel olarak internetten anlayan kişiler. Bana daha çok üniversite öğrencileri gibi geliyor.
Yani bir pazarlama işiydi şenol hocayı bile geçtiler.
Bu nedenle tebrik ederim.
Herkes bu ortamda tutunmayı başaramıyor...
saçma olan eğitim sistemine farklı yaklaşımı olan bir ekip. her ders gerekli ölçüde geyik yaparak ders işliyorlar. ders anlatanın yanındaki tonguç karakterinin, efendi ama hafif salak oluşu görüntülerin samimiyetini arttırmış. faydalı olup olmadığını ilkokula giden, orta okula, hatta liseye giden kadar versin. veya veliler, öğretmenler.
güncel Önemli Başlıklar