bugün

belirtilen şahsın göğüsleri ile ilgili.

benden abazası da varmış.

evet utanıyorum.*
(bkz: iki meme için destan yazmak)

Ferhat dağları delmiş zamanında arkadaş da destan yazıyor.
(bkz: abazanlıkta çağ kapatıp çağ açmak)

özet: iki tanedir.
Bir göğüs üzerine yapılan ilk tez amk. Evet.
5 dakikadır aralıksız gülmeme sebep olan başlık. millet deli aq ya..
dünyanın en uzun destanını Kırgızlardan alan yazar kişisidir. (bkz: boobies destanı)
bir kızın gururuyla oynamak bu kadar basit olmamalı sayın orospu çocuğu dedirtendir.
bir yazar hakkında küçük düşürücü bir yazı. aklı sıra komedi yapmaya çalışmış ama kimse de çıkıp sen ne hakla başka bir yazarın özelini böyle kullanabiliyorsun demiyor. benim okulda gördüğüm gençlik ile burada gençlik aynı gençlik mi ben buna şaşıyorum işte arkadaş.
bir yazarı rencide etmeye çalışan ama hala silinmeyen başlık. Kadına gelince silmezler zaten ama biri siyasi olarak aykırı bir şey söyleyince uçururlar. Hepiniz varoşsunuz ve kaltak erkeklersiniz. Genelleme yapma denilmesin, geneliniz orospu çocuğu çünkü.
tomris hatunu yanlış hayal etmişsin be abazan 'tomris harun' diyelim şimdi yeniden hayal et tüh lan sana rezil abazan. bu yazarın kürtlere yönelik entrylerini beğenmiyorum ve o yönünü sevmiyorum fakat beni böyle alaya alsalar kabulenmen başkasida olsa göz yumam. olmamış sapık yazar bak sayın demiyorum.

edit:error
Böylesi bir yazara karşı yazılan cinsel içerikli yazıyı sırf kol gibi olduğu için silmeyen sözlük yönetimi de aynı bu paçavra beyin kadar sorumludur. Madem yazarların bazı göze batan özelliklerini ele almayi seven bir yazar kardeşimizsin;

(bkz: hunharca nin kamaşullahi)*