1. 1.
  işte televizyonun gücü bu.

  tazecik dimağlara, yıllarca ezber ettirdiler. neymiş kedi, fareyi yeme peşindeymiş, jerry mazlummuş, yok efendim tom itlik puştluk peşindeymiş.

  eee yemiyor amına koyim! yese çizgi film biter eyvallah da yemiyor. yemediği gibi sadece varisli ayaklarını gördüğümüz ev kadını tarafından mütemadiyen kafasına süpürge yiyor.

  hatırlarsınız birkaç bölümde tom pes ediyor. "sikerim faresini de kovalamacasını da" diyor. skeceğimiz 2 fare yemediğimiz deve babafingosu kalmadı, çoluğun çocuğun maskarası olduk. sokağa çıkacak halimiz kalmadı amskym" diyerek isyan ediyor.

  ama n'oluyor? o sinsi, şerefsiz, haysiyetsiz fare gelip tebelleş oluyor kediye.

  görev bize düşüyor arkadaşlar. yıkalım bu algı oyunlarını. nerde bir tom ve jerry izleyen çocuk görsek, durumu izah edelim. doğruyu yanlışı ayırsın çocuklar. biz bu oyunu bozarız.
  7 ... hergele kutay
 2. 2.
  Tom, jerry'i yerse, ortada çizgi filmlik bir durum kalmaz biter. O yüzden jerry'i yedirmezler. Ekmek kapısı o fare.
  4 ... gazeloglu
 3. 3.
  Ben kimseyi desteklemem sadece orada bir köpek var yazık bifteği bir türlü yiyemedi ben ona acıyorum. Keşke ona getirebilsem biftegini. Yazık lan.
  6 ... kale3112
 4. 4.
  Jerry ölürse film biten diyenler gelmeden şuraya oturayım. Fareyi destekleyenler alçak on beş temmuz hayinidir net ! Ayrıca hain bir galyalıdır !
  1 ... iiiblacktoothiii