bugün

En iyi 3 filmi sırasıyla; The last samurai, top gun ve jerry maguire olan aktör.kendisi ayrıca erkek güzelidir de ama boyu biraz kısa ondan manken olamazmış.
görsel
59 yaş belirtileri;

görsel
60 yaşına girmiş 30 görünümlü adam.
Öldüğünde ikon olacaktır. Ölmeden önce de bir ABD başkanlığı bekliyorum kendisinden. 10 sene sonra çocuğun biri dediydi dersiniz.
Kült bir filmde oynamamış mı. Gerçekten sinema cahilisiniz ama daha da büyük sorun bu cahilliğinizin farkında olmamanız. Tom benim babam değil ama filmlerini izleyip iyi vakit geçirdiğim için bu cahile cevabı bir borç bilirim. Mi serisi ile gişede en çok kazandıran oyunculardandır. Ayrıca Jack reacher gibi diğer aksiyon filmlerinde de boy göstermişliği vardır. Buraya kadar sorun yok. Bunlar kült film değil vakit geçirmelik çerezlik filmler zaten. Sadece gelip mi izleyip burda bu adama aksiyon filmi oyuncusu demek ancak film cahillerinin işidir. Sen colleterali izlememişsin, minority reoportu izlememişsin. Ulan hadi bunları bilmiyorsun vanilla sky' ı da mı beğenmedin. Bitti mi hayır. Ulan adam rain Man filminde dustin hoffmanla döktürüyorlar resmen. Geç ordan atla vampirle gôrüşme filmi-ki ben sevmedim- en iyi vampir filmi olarak gösteriliyor. Bu filmde o sizin dediğiniz kült filmlerin en alası fight club çocuğuna oyunculuk dersi veriyor. Bitti mi tabi ki hayır. Stanley kubrick' in son filminde oyna sonra gelsin sözlükçü ergenin biri eleştirsin seni yalnız yaşadığı dağınık beş parasız odasından. Sonra sen top gun gibi 80' lerin en klasik filminde oyna üstüne her ne kadar ben beğenmesem de devam filmiyle gişenin hasılatın içinden geç.Gene de beğenilme. Tüm bunları bir kenara bırakıyorum sen (bkz: the color of Money) gibi bir filmde Paul newman gibi Hollywood'un gelmiş geçmiş en büyük oyuncusu ve scorsese gibi bir yönetmenle çalış. Ortaya çıkan film dünyanın en kült filmlerini cebinden çıkaracak tarihin en underrated filmi olsun gel velakin kolt folmlordo oynomodo. Senin ben vizyonunu sinema bilgini. Rahatladım lan.
görsel
https://www.instagram.com...-S/?igshid=NjIwNzIyMDk2Mg== görevimiz tehlike filmi için motosikletle uçuruma atlayan yiğit abimiz.
Lionel Messi ye benzeyen.
Bebek cenini yediğinden şüphelendiğim oyuncu. Bu yaşta nasıl böyle görünebilirsin ya.
Son filmi görevimiz tehlike güzeldi
tavsiye ederim.
Gençliğim kendisinin gençliğine benzer.
isini bu kadar ciddiye alıp çalışan çıta yükselten 2. Bir aktör yok. Ki bunu diger aktörler de saygı ile söyler.
Short videolarıni izlerseniz anlarsınız.
istanbula gelmiş.

https://www.hurriyet.com....ruise-istanbulda-42303569
güncel Önemli Başlıklar