1. 1.
  yanılmıyorsam 20 küsür çocuğu vardı bu adamın. bu durumda insanın aklına yoksa sibirya kürdü müydü bu adam sorusu geliyor.
  7 -5 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
 2. 2.
  tolstoy un kürt olduğunu bilmeyen kültürsüz tespiti! ihtimal değil gerçektir!!
  1 -2 ... meftune
 3. 3.
  Rusyayı da Diyarbakır'dan göçen Kürtlerin kurduğunu düşünürsek, olabilme ihtimali yüksektir.
  -3 ... picakci baaddin
 4. 4.
  rusya tarih kurumu da doğrularsa diyarbakır' da araçlar konvoya çıkabilir. edebiyat tarihin tek başına tolstoy' dan ibaret olsa bile büyük bir onurdur.
  1 -2 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
 5. 5.
  20 küsür çocuğu olmasından yola çıkılarak bu iddia öne sürülmüş. o kadar olmasa da epey çocuğu olmuş. ancak bu kürt olmasından değil cinselliğe son derece düşkün olmasındandır. kafkasların yoksul halklarının yanında olması ise yanında olduğu halklarla kürtlerin ortak noktalarıdır.
  ... rmntkkmnst
 6. 6.
  Eğer kürt ise o 20 çocuk eşeyli bir şekilde değil; mitoz bölünme ile yapılmıştır.
  1 -3 ... zengin dusmani
 7. 7.
  Kürtlein 0 denilecek kadar yok olan ıq ile nasıl o kadar zihinsel aktivasyon yapsın zira tolstoy zeki adamdı molotof yan kesicilik bilmezdi 17 kardeşi yoktu sırf bu yüzden kürt olma ihtimali yoktur.
  2 -3 ... eastanbul
 8. 8.
  (bkz: hay açacağın başlığa)
  2 ... kucukkemanci
 9. 9.
  bu mantığa göre dünyada ki her 2 kişiden biri kürt. ben anlamıyorum. yok bu türk olabilirmiş yok bu aslında karadenizden göç etmiş ailesi lazmış. geçin arkadaşım bunları bu coğrafyadan değiller işte. onun yerine biz çıkaralım böyle insanlar yemiyor yakınlık kurma çabası.
  ... mutsuz palyaco