bugün

Valla Beşiktaş li olarak çok sövdüm buna 4 sene boyunca.takımda en çok gitmesini istedigim kisi buydu. 2 senede 0 gol 2 asisti falan var yanılmiyorsam. Kaç tane tehlikeli atağı pas hatalariyla rakip kontrasina çevirmişliği var. En net hatirladigim gecen seneki gs deplasmani gsnin ilk gölündeki en büyük pay bu akıllınındır. Zeka seviyesine yakışan açıklamalar yapıyor.
Emek hırsızı diye pankart açtıkları Burak Yılmaz’ı kabullenen camia Tolgay’a karakter üzerinden vuramaz. Hadi ilerleyin bakalım,sizlik bir şey yok.
bu adam 10 numara mevkisinde oynar sadece. 8 veya 6 olmaz.

bacakları çok kısa adam koşamıyor bile. 14 yaşında sahaya çıkmış gürbüz ergen fiziği var.

olmamış bir oyuncu, salt yetenekle oynamaya çalışıor.

dünkü açıklamadan sonra ise iyi ki gitmiş dedirtti. ozzy de faydasız ama düzenin bir parçası takımı seviyor. bu adam imkan bulduğu anda sırtını çevirmeye meyilli. zaten şenol hoca nın bir bildiği varmış buna yüz vermeyerek.

tolgay yine de favori oyuncumdur umarım fiziği gelişir ve takır takır oynar. sergen yeteneği var adamda. ancak dorukhan toköz gerçeği de var beşiktaşta.

şener i ise almalıydı yönetim her ne pahasına olursa olsun.

kaçan balık büyük...
beşiktaş’ın fenere itelediği futbolcu. Sanmıyorum ama hayrını görsünler.
spor kanalları ve medya o kadar saldırıyor ki adam hırslana hırslana messi olacak ha.
ne kadar fener düşmanı varmış ya.
neymiş armayı öpmüş. başka bi takımın armasını hiç öpmedim demiş.
en güzel cevabı sahada ver koçum.
görsel

4.5 yılda 3gol atan tolgay dürüm yemeseydi, türk futbolu 3 maçta 3gol atan dorukhanı kazanamazdı.
Fikret bunu 3 milyona aliye iyi kaktı; devre arasında bol bol mexica dürümünü yer artık tol Gay
fenerbahçe'nin son derece akılıca yaptığı "yerli" transfer.

seneye yabancı sınırı gelince kagawayı (çok afedersin) götünüze sokaraıız artık.

not: ersun hocası olan takımın taraftarı.
anlamadığım şey bu adam dört sezonda Beşiktaş'ta ne yaptı ki Fenerbahçe'de iyi şeyler yapsın.
görsel
çekemeyen anten taksın tolgay reis adamsın.
Parasını veren her takımın armasını öper. kimse bu dürümcüden aidiyet beklemesin. Yarın da fenerde döner ekmek söyler oradan trabzonspor a gidip fenerbahçe de oynarken trabzonspor un ülkenin en büyük takımı olduğunu biliyordum der.

Tolgay ile ilgili en güzel sözü şu an teknik direktörü olan ersun yanal söylemiştir.

“Yetenekli futbolcu olabilirsin ama karakter başka birşey. Benim umudum yok.”
görsel

burak yılmaz 2.
beşiktaş'a ayıp edenin burnu boktan kurtulmaz açık ve net.
iyi bi bok olsa fikret orman bırakmazdı zaten.
maydonozlu armayı öpen ve çift lavaştan kırmızı kart gören genco.
Dürüm kötü.
görsel

çocuk mutlu. sekizdaşda suratından düşen bin parçaydı.
Yırtık tespit edilmiş. 3 hafta sahalardan uzak kalacakmış.

Abisi hemen alıyosun eline fenerbahçe amblemi sürüyosun yırtık yerine hiç bir şeyin kalmıyor. Üstüne de çaktın mı çift lavaşlı bi dürüm tamamdır. Senden kral yok. Hadi bakim.
Beşiktaşlı gidince adetiyle birlikte gidiyor işte.
son 3-4 aydır 11 de maça çıkmayıp dürümle beslenirken 10 gün içerisinde 3 maça 11 çıkmaya çalışınca sağını solunu yırtmış futbolcudur.

dürümü de çekilecek mr dan sonra belli olur artık.
semazen 2 . bu günkü maçta irfan can tarafından mevlana gibi sağa sola döndürüldü.
görsel
şu sıralar oynanmakta olan fenerbahçe - sivasspor maçının ilk yarısında farkını hissettiren bir futbol ortaya koymuştur, rakip takımların karalamaları aksine, gayet formda, gayet moralli, istekli. uzun vadede fenerbahçe’de kariyerinin zirvesine ulaşacağına inanıyorum. o fenerbahçe’de olmaktan mutlu, biz onu fenerbahçe formasıyla böyle azimli görmekten mutluyuz.

spoiler

maçtan sonra dürüm
yanında da ayran
tolgay ali arslan

spoiler
A.gucu maçında balon oldugunu ispatlama yolunda oldugunu gostermistir.
12 dakikada 3 pas hatası yaptı. Nasıl iyi başladı amk? Hangi maçı seyrediyorsunuz. Herif bildiğin çöp.
güncel Önemli Başlıklar