bugün

beşiktaşın satmaması gereken oyuncu. eğer bir değişiklik yapacaksak bu tolgay değil fiziği olmalı. böyle bilekleri olan bir oyuncu kolay kolay gelmez. galatasaraylı pragmatist heriflerin iyi kadro kurmasına müsaade etmemeliyiz. kaldı ki tolgay bir röpotajda kulüp isterse masaya otururuz sözleşme uzatırız dedi. bu demek ki kalmaya niyetli. kalsın.
menajeri her kimse kariyerini çöp etmeye çalışıyor.
Yaptığı faul yüzünden lyon skoru eşitledi. O golün santrasından hemen sonra 2.golü yedik.

Ama yinede sağlık olsun. Liverpool maçını unutmadık.
2 sene önce 400bin avroya gelen futbolcudan vasat performansına rağmen 8m avro isteyen tinerci kafaları göstermiş futbolcu.
adanaspor maçında sosa vari oynayan oyuncu. 2 akıl dolu asist yaptı. topla dikine çok rahat gidiyor.
En iyi türk merkez orta saha oyuncusudur. Ben hayranıyım en azından. Adamda çalım yeteneği var , pasları , şutları iyi. Kondisyonu da kötü değil. Maç ritmini yakalasa daha da iyi olur. Mental olarak zaten Almanya da yetiştiği için bizim yerli mahsüllere göre daha iyi kararlar veriyor. Kısaca elimde olsa Beşiktaş ve milli takımın vazgeçilmez oyuncusu olarak her maç ilk sırada adını kadroya yazarım.
vücudu çok ham görünen oyuncu. bu yüzden ilk onbirin değişilmez ismi olamadı bu yıl.

acilen ya kilo vermeli ya da kas çalışmalı.
ikinci yarı Oğuzhan ın yerine oyuna girse de şu BJK orta sahası biraz toparlansa. Eşofmanı çıkarmış galiba girecek.

görsel
saka maka adam locadan izliyor galiba maci.

Cam yansimasi gibi bir sey var.

goksel gumusdag sozluge yazar olmus hic haber vermiyorsunuz ibneler.
oğuzhan'dan daha iyi oyuncu.
Bir Ozan tufan değil.
Az önce asistin asistini yapan müthiş orta saha. Bildiğin gerrard pasının az daha yerden olanı.
Harika bir pas veren hatta asist yapan bugun formunda olan besiktasli futbolcu.
maçtan önce atibamı tolgaymı deseler düşünmeden atiba derdim ama o pastan sonra en az 1 saat düşünürüm.
Attığı topta quaresma 1 metre ofsayttaydı.
bugün kırmızı kart yemedin ya merak etme daha yemezsin.
q7 takımın denge ve hırs otoritesidir. her takımda bujileri ateşleyecek cenk gibi q7 gibi oğuzhan gibi 2 3 oyuncu bulunmak zorunda kardeşim. pozisyon kaçırması onu kötü yapmaz bilakis ligin asist kralı ve galatasaray kulübünden çok isabetli ortası var. bazı oyuncular vardır hatasını mazur görürsün bağrına basarsın. q7 odur işte. kaldı maksimum 1 sezonu sonra bırakır futbolu. sen sen ol kendi oyuncunu yerme kardeşim. rvp nin, bir dönem melonun savunulduğu bu ligde kendi oyuncunu yerme. moralini bozma destek ol. millet ağlasın dursun hakemdi oydu buydu diye. cenk faul yaptı diyenler avrupada beck e koyulan omuza çık temiz omuz hiçbir şey yok diyordu. onlar tırı vırı bi öyle bi böyle. sen git tribününe bağır. kalanını takıma kulübe bırak.

edit; 2 golünde bana göre asıl sahibidir.
son 4 haftadır formu yükseliyor.
fizik olarak bir tık üst seviyeye çıkınca 11'e yerleşti. allah bozmasın.
Şu anda en beğendiğim Türk orta saha. 2 isteğim var. Birincisi şu adamı milli takımda oynatabilmek. ikincisi de şu adamın FB , GS ya da ts ye transfer olması ve BJK lilerin 70 milyon euro luk ozy ile devam etmesi.
görsel
dün oynanan hazırlık maçında izledim hayran kaldım.

geçen sezonun son 4-5 maçında harika oynadı. o oyunun üstüne biraz daha şeyler koymuş. sorumluluk gibi.

en az oğuzhan kadar para edeceğini düşünüyorum.
aldığımız rakam ederine göre çok gülünçtü.

en çok etkileyen kısmı, üstüne 3 kişi pres yapıyor ama sanki ona basmıyorlarmış gibi o kadar rahat kullanıyor ki topu her defasında ayrı şaşıyorum.

presle top kaybettiğini kolay kolay hatırlamıyorum.
ateşi çıktığı in kadrodan çıkarılmış. grip olmuştur sanırım. şu başlık niye tolgay arslan değil yav iki saattir tolgay arslan arıyorum.
Beyinsiz herif.