bugün

Kabiliyetine göre çok çok fazla göz önünde bulunan oyuncu. Milletin ayıla bayıla izlediği tek kişilik şovu bile bildiğin uygurlardan kalma geleneksel türk orta oyunu, bildiğin hacivat-karagöz mizahı. Türkiyedeki sanat sepet çevre sen-ben-bizim oğlandır, bunlar birbirlerini kayırırlar, kimse de niteliklerini kabiliyetlerini sorgulamaz. Acaba kendisini cilalayan kim.
50 yaşına girmiş.
görsel
TOLGSHOW olduğu seneler fena değildi dün gibi yıllar be... az da gülmedik cem yılmazı aldıklarında sahneye.

Dedektif polis olduğu bölümlerde şu sahneye aldığı kadını bende öpmek istedim.

Köprüde doğaçlama öpüşeceklerdi hala komik geliyor.

Sonra kanalizasyona düştü hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.

Şu sarp salağı taş gibi kıza uzak dursun benden dediğinde gıcık oldum 1 gece bile geçirirdim onla aq.

Hülya avşarın kırbaçlaması hahahahaha.

Genellikle fox ta oluyordu sanırım.

Zaten sahneye aldıkları kadınlar taş dı be.

Birde ilay mıydı o çok güzeldi...

Kestikleri kısımlar var mıdır acaba.

Arkadaşım hoşgeldin izleyelim birlikte bence güleriz bayağı.

Birde 2017 de taaa 6 yıl.

Zaman acımamış.

Keşke büyümeseydik hiç.

2021 de bile mutlu olduğum bir gün vardı.
komedyen trt'de çıkardı galiba.
Komik değildir. Belli kesim güler o ayrı. Körler sağırlar misali.
Kızı Tuna 16 yaşına girmiş...

Bu adamın çocukları olmasa büyüdüğümü anlamam kesinlikle.
gayet sempatik, doğal ve komik olan sanatçı.
Yaptığı hareketi böbürlenerek anlatan kişidir.

Bir allahın kulu da çıkıp, biz tiyatro sahnesinde temaşa seyretmeye geldik,

Ama sende o sahne de sürekli mabadınla alakalı espriler yapıyorsun dememiş.
Yeteneksiz bir komedyen.
15 sene önce avrupa yakasında güldük bitti daha zorlamaya lüzum yok.
Buna gülenin osuruk kadar aklı yoktur.
komiktir.
komik değildir.
Bir internet söyleşisinde, ses tiyatrosunda yaptığı sahnesine eşofman ile çıkan bir seyirciyi kibarca kovduğunu dile getirmiş, bunun için linç yemekte olan sahne sanatçısıdır. tamamı aşağıda ama sadece ilgili bölümü dinledim, hangi dakikada geliyor onu bulmak size düşmüş:

https://youtu.be/CglPZoyYF2M

Ben kendisini dışlayanlara asla ve asla katılmıyorum. dediği çok doğrudur, her yerin bir adabı, her işin de bir saygınlığı vardır. parayı ödeyen taraf olduğu için herşeye hakkı olduğunu düşünen tipler yüzünden bugün tüm melanetleri yaşamıyor muyuz sanki? orada aldığın hizmete dahil olan şey var, olmayan var. sen istediğin kadar kendini ifade ediyor veya özgür takılıyor ol, bulunduğun yerin, etrafındaki insanların veya yapılan eylemin bazı gereklilikleri vardır ve yerine getirmiyorsan medeniyet ve algı konularında eksik kalan, kendini geliştirmen gereken yönler vardır.

Birçok, geçmişte geniş yetkilerini kötüye kullanan insanlar yüzünden adeta zulüm görmüş insanlar var. bunu anlayabiliyoruz. Da.. bu herkesin her uygun gördüğünü diğer insanların sorgulamadan tamamen saygıyla karşılama gerekliliği demek değildir. altına eşofman çekip bir de zaman zaman çekimi yapılan sahneye zıplayacak kadar özgüvenli isen, bir yerde seni uyarırlar. tolga çevik yapmasa başka birisi yapardı, şansı varsa arkadaşın azıcık medeniyet öğrenmiştir diye düşünüyorum.

tabii ülkede ne varsa her nimetin altın anahtarları elindeyken değil ileriye veya daha iyiye götürmek, var olanı berbat eden, elde avuçta maddi ve manevi ne varsa kaybeden bir anlayış ile onların yıllardır terse biçimlendirdikleri bir eğitim öğretim hayatından çıkan insanların makul düşünce ve eylem içerisinde olmasını beklemek gereksiz ve yersiz. tek bildiği eleştirmek, kendi erk elinde iken bile mızmızlık yapmak olan bir anlayış ve onun temsilcilerinin, görece aydınlık, muhalif taraftaki insanları karalayarak berbat ettikleri bir ekonomi ve ülke yönetimi ile ilgili gündemleri kaynatmaya çalışmasını ayrı bir utanç içerisinde takip ediyoruz etmesine de, bu düşünceye sazan gibi atlayan ve kendini muhalif, aydınlık ve medeni tarafta gören insanlar varsa onları biraz izan ve düşünmeye davet ediyorum.

evet belli ki şu sıralar attıkları adımlar gösteriyor ki hedefleri; başka bir alternatif gelişmesin, iktidar ve onun beslemesi zoraki düzenleri sopa zoruyla da olsa devam etsin. hadi canım başka kapıya, önce (bkz: tolga çevik) kadar sahne yapabilen birilerini çıkartabilin de, gerisini sonra konuşalım. hadi canım.
burun kenarındaki beni yıllar geçtikçe ciddi derecede büyüyen oyuncu.
eşofman giydiği için 19 yaşındaki genci aşağılayan yaratık.
aynı zamanda cem yılmaz'ın eniştesi olur.
kamera önü oyunculukta çok kötü olan fakat doğaçlama ve metinli tiyatroda çok başarılı olan sanatçıdır.

Not : yıldız Kenter, istanbul üniversitesi devlet konservatuarı sahne sanatları seçme sınavında kendisini beğenmemiştir ve okula almamıştır.
oyunculuğu çok kötü olan oyuncudur. sinemaya, dizilere yakıştıramıyorum kendisini. tiyatroculuğu iyi sadece.
aktrollden ayar yemiş tatlı su solcusu

görsel
youtube da denk geldim. tv8 de salih kalyon ile birlikte güldürü şov yapıyor. yeni başladılar herhalde. tiyatro sahnesi gibi bir havası var beğendim ben baya. herkese tavsiye ederim izleyin
Yıllardır gayet başarılı şekilde devam ediyor.

Bazen ara veriyor ki tekrara düşmesin, biraz özlensin.

Seyirci kaliteli bir şeyi sırtında taşıyor yakalayınca zaten...
+şimdi kapıyı çal

-ama kapıyı çalarsam hırsız girer
(seyirci: ahahhahahahahaah)

+ya gerizekalı öyle değil, zile bas

-haa tamam. Zırr
(seyirci: ahahahahahah)

işte tüm özeti bu tolganın. Üst üste izlemek kesinlikle bayıyor. Hep aynı şakalar hep aynı replikler. Erotik şakalara da hiç girmiyorum. Cidden komik mi sanıyor bu kendini ya?
+ evet pizzaa!

- öyle olmaz tahrik edici bağır!

+ evet pizzaahhh!!
güncel Önemli Başlıklar