bugün

filmde gördüğü kötüyü gerçek sanan, sinemanın keşfine adapte olamamış kişinin davranışıdır. ama filmlerdeki kötü adamlara kötü davranmak yeni değildir:
- erol taş*: pardon bir kişi uzatır mısınız?
+ moruk teyze: ne uzatcam len şerefsiz!
- ?!!
adamın antipatikliği düşünülürse pek de tuhaf olmayacak durumdur.
-tolga karel i dövmüşler abi
+ohh iyi olmuş çok yakışıklıydı p.venk
-bence de , sallandırıcaksın bunları taksim de bak..
+hadi müşteri geldi al boşları uza.
gerçek hayattaysa, aklı başında her insanın yapması gereken eylemdir. ha rol icabı dayaksa bana ne kardeşim, ben ne anladım o işten?
adamın aşırı şımarık ve götü kalkık tavırlarına kıl kapan insanların doğal tepkisidir. alkol alıp uçakta ona buna sataşan bi adamdır olur öyle şeylerdir.
"tolga karel in dayak yemesine sevinmek" normal şartlar altında tolga karel adlı vatandaşın artistlik adı altındaki fiilleri dolayısıyla tartaklanması gayet doğal karşılanasıdır.* fakat,tolga karel kişisinin dizide oynadığı karakterden dolayı günah keçisi ilan edilerek tartaklanması ancak türkiye'de karşılaşılan bi durumdur.
sadistçedir.
başkalarının acısıyla mutlu olan insandır. zira sebebi her ne olursa bir erkek yada kadının yerde tekmelenmesi, aşağılanması insanın içini acıtır.
bir de o panikle ağzı burnu kan içinde ağlarken, o anı kameraların çekmesi ne kadar onur kırıcı bir durumdur.hiç kimse bu tavrı hakedemez.
Mahalle çocuklarından ilk tepki;
- Kesin gay lan bu.
oynadığı diziyi izleyen yaşlı hanım teyzemizin vericeği bir tepkidir bu. komşular arasında altın gününde tartışılır. *