bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  mühf anayasa hukuku kürsüsünde araştırma görevlisidir.
  karşınızda klasik bağnaz ulusalcı öğretim üyesi profilinde biri olduğunu zannederken fena halde yanıldığınızı anlarsınız.
  duruşu biraz sosyal demokrasiyi, biraz da özgürlükçü solu andırmaktadır..
  derslerinde belli klişeler üzerinde takılı kalmaması, farklı görüşleri dillendirme imkanı tanıması bu yargıyı destekler niteliktedir.
  öğrenciyle diyaloğu gayet iyidir, ayaküstü bir soru sormaya gitmişken öğrencileri odasına davet etmesi, uzunca zaman ayırıp soruları detaylı olarak izah etmesi takdir edilesidir.
  hasılı, derslerine girmek pek kısmet olmadı. bizim fakülteye girdiğimiz yılın ortalarında fakültemize gelmişti. birkaç derste bu intibayı uyandırmayı başaran bir kimsedir kendisi. büyük bir hoca olacağını tahmin etmek o kadar da zor değildir yani.. (bkz: asistan alıyorsan böylesini al hocam)
  1 ... champscrat
 2. 2.
  çok kibar bir insandır. mastar eklerini kullanırken karşısındaki kişilere sürekli siz diye hitap eder. örneğin:" imza föyünü alır mısınız?" ,"kağıdınızı uzatır mısınız?".

  sakalları müthiş. kadife ceketinin içine giydiği gömlek, hatta gömleğin içine giydiği siyah içlik bir harika.
  1 ... vedat chili peppers
 3. 3.
  gerçekten geleceği parlak anayasa ve insan hakları hukuku uzmanıdır. siyasi görüşleri, türkiye standartlarının biraz ilerisinde olduğu için bildiğimiz ezberlerle açıklanamaz. bir meseleyi çok iyi kafanıza sokar, anlamanızı sağlar. her konuda anlatacak bir hikayesi vardır. açık veya gizli hayranı çoktur. (bkz: karizma)
  ... gulegul
 4. 4.
  (bkz: bolivya anayasası hukuk demokrasi özerklik)
  (bkz: http://anayasalhaber.blogspot.com.tr/)
  ... neredeyse kar baslar