1. 1.
  yılmaz erdoğanın daha az iyi rol yapan, daha kel olan versiyonu.
  11 -15 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  yanlis hatirlamiyorsam bir programda * robin williamsdan oyunculuk dersi aldigini söylemisti.
  2 ... gregor samsa
 3. 3.
  ilk kez feride adlı diziyle ilgimi çeken ve çocuk halimle pek bir hoş, karizmatik buldugum kişi..ısrarla feridun düzagaca benzetirim kendisini..
  5 -1 ... susamsokagi
 4. 4.
  an itibari ile avrupa yakası dizisinde oynayacak olan Aslı'nın yıllardır nefret ettiği kendisiyle yaşıt kuzeni Sacit'i canlandıracak tiyatro ve sinema sanatçısı..
  4 ... aktif matkap
 5. 5.
  avrupa yakasında aslı nın tilt oldugu kuzeni sacit rolundedir.
  2 -1 ... anil teknik
 6. 6.
  avrupa yakası'nın ata demirer ayrıldıktan sonra dahi izlenebilmesinin baş sebeplerinden biri olan oyuncudur. bir diğeri için;

  (bkz: engin günaydın)
  7 ... insomniac
 7. 7.
  galleria'da alış-veriş yaparken gördüğüm çok sevimli bir çocuğu olan hatta çocuğunu sevdiğim insan. ama pek güler yüzlü gözükmedi kendisi yine de oyunculuğunu beğeniriz. biraz da omuz çalışsa çok hoş olur.
  4 ... st27
 8. 8.
  isminin başına eklenen yılmaz erdoğan ın öğrencisi,cem yılmaz ın eniştesi sıfatlarıyla ''bu adam kesin komiktir'' gibi saçma bir izlenimle oyunculuk dünyasıyla olan mücadelesine 1 0 önde başlamıştır. şu ana kadar gösterdiği performansla da galibiyetini pekiştirmiştir. avrupa yakası nda gomleginin düğmelerini göbegine kadar açarak sergilediği goruntu kirliliği bu duruma sekte vurur mu bilinmemektedir.
  2 -1 ... phoibos apollon
 9. 9.
  organize işler'de biraz tutuk gözüken ancak avrupa yakası adlı dizide git gide döktüren oyuncu.yılmaz erdoğan'ın keşfi oldugu söylenir ancak aynı zamanda cem yılmazın eniştesi olması ve nedense bu özelliğini hiç kullanmadan tv sektörünün içinde kendine yavaştan yer bulmaya başlaması takdir edilecek bir davranıştır.
  5 -1 ... berbay
 10. 10.
  oyunculuğu ve kamera önünde ki rahatlığı takdire şayan olan genç yetenek.
  7 -1 ... karpuzkabugu
 11. tolga çevik Başlığındaki Önemli Entry'ler