1. 1.
  Ama ziraatten kredi çekmek lazım ha gidip hayin fedöcüğğ iş baknsından alırsanız maazallah CHP'li olursunuz.
  Şaka gibi ülke amk dini bile ideoloji için kullandınız da bu kadarı pes artık adamlar her gün dine yeni update getiriyor.
  3 -1 ... bobcan3
 2. 2.
  doru karar. helal olsun peygamberime.
  2 -1 ... bedreddin
 3. 3.
  Kendi söyleyip kendi inanan yazar saçmalığı. Olum link niye yok.
  -2 ... tek gozlu amiral
 4. 4.
  Toplu Konut idaresi (TOKi) tarafından uygulanan “Sosyal Konut Projesi” özelinde vatandaşlarımızdan gelen yoğun sorular sebebiyle Din işleri Yüksek Kurulu söz konusu projenin dini hükmünü bütün boyutlarıyla değerlendirmiştir. Kurulumuz, halkımızla paylaştığı görüşünde; öncelikle faizin kesin olarak haram kılındığını, konut veya araç satın almak için faizli kredi kullanmanın caiz olmadığını çok açık ve kesin bir dille belirtmiştir. Bahse konu projenin, kira ödediği takdirde asgari geçimini zorlukla sağlayan ve ev sahibi olabilmek için faizsiz ödünç borç bulamayan alt veya orta gelirli vatandaşlara yönelik üretilen bir sosyal proje olduğu kanaatine ulaşmış ve bu projeden yararlanarak ev sahibi olmanın, dinen haram kılınan faizli işlem kapsamında değerlendirilmeyeceği sonucuna varmıştır.
  https://www.diyanet.gov.t...ay/26257/basin-aciklamasi
  1 ... bobcan3
 5. 5.
  Al sana link.son cümleye bak adam kendini haşa Allah yerine koymuş bu projenin faiz kapsamında değerlendirilmeyeceği sonucuna varılmıştır diyore.
  ... bobcan3