1. .
  Niğde'deki evlerin anahtar teslim töreninin toki başkanının Üsteğmen'e saldırması olayıdır.

  http://www.milliyet.com.t...07/06/26/son/sonsiy13.asp
  ... baz
 2. .
  muhtemelen 'sen benim kim olduğumu biliyor musun' diyerek yapılan saldırıdır. şu anda da askerin kim olduğunu idrak etmeye başlamıştır. yerinde olmak istemezdim.
  1 ... nikim yok benim
 3. .
  sözkonusu kolluk amiri jandarma değil de polis olsaydı, şimdi sürgünlerden sürgün beğeniyor olurdu. şimdi de akp li bürokratseverlerin içi rahat olsun o subay için öyle böyle olumsuz sicildir bu durum, toki başkanı ise terfi alır.
  5 ... sıpa
 4. .
  (bkz: Erdoğan ın korumaları Niğde de silah çekti)
  ... baz
 5. .
  iyice çıldırdıklarının göstergesi... adam sadece görevini yapıyor...toki başkanı nın korumasıymış pehh.adamdaki cesarete bak...toki başkanı kim lan !!!???sen kimsin ki türk askerine yumruk atıyorsun...niğde il jandarma alay komutanı rte yi karşılamamış...ben hala bu cesareti anlamıyorum sen kimsin kardeşim..ne hakla o teğmene vuruyosun!!??toki başkanı kim allah mı? görevimi yapıyorum diyor adam ...sen benim kim olduğumu biliyor musun diyorsun??? kimsin !!!??? allah belanı versin senin... kimsin lan kimsin!!!!????
  2 -2 ... africa
 6. .
  rte ve gürhunun hadlerini artık iyiden iyiye aştıklarının göstergesidir.
  ... arude50
 7. .
  hep demişimdir bu memlekette kızılcık sopasıyla eşeği suya götürmüş gibi yapıp bir ağaca bağladıktan sonra eşek sudan gelene kadar dövülecek * çok adam var diye. toki başkanı da bunlardan biriymiş anlamış olduk.
  ... thomas anderson