1. 1.
    lüksemburg'lu avcıların tokat'ta vurduğu dev domuz.

tokat ta vurulan 350 kiloluk domuz

http://kirmizitilki.com/2...ar-tokatta-domuz-oldurdu/
    6 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    Yazık hayvana. Sen o kadar büyü, yavşak insan gelsin ateş etsin öl. Adil de değil.

Adamlarda da tam lüksemburglu tipi var yalnız. Özellikle şapkalı olan ben lüksemburgluyum diye bağırıyor.
    16 -3 ... uludaggozluk
  3. 3.
    15 metre önünde domuz görse altına sıçacak adamlar domuzların vurulmasına karşı çıkıyor. yaşadığı yerde bu hayvandan bulunmayan dediklerimi anlayamaz. bu kadar bela bir canlı ben hayatımda görmedim.
    9 -6 ... asyali praetor
  4. 4.
    Bu kişiler lüksemburglu ise ben de kürdüm.

t: son buzul çağından kalmış domuzdur.
    34 ... tengir budun
  5. 5.
    dunyada avcilik kadar les bir olay olmadigini bir kez daha gosteren domuz.

bence ne kadar sadist insan varsa yasalardan dolayi insan olduremedikleri icin hayvanlari katlederek bu hastalikli yanlarini bastirmaya calisiyorlar.

amk ruh hastalari.
    6 -1 ... aleyna kirpi
  6. 6.
    domuz değil, aslında cosplay sanatçısı bir gergedandır.
    4 ... portatif at hirsizi
  7. 7.
    ay yazık hayvana kime ne zararı var ki.
    5 -8 ... evdekiyabanci
  8. 8.
    bu normal saçmayla ölmez lan neyle vurmuşlar bunu anti tank mermisiyle falan mı.
    ... scratch
  9. 9.
    büyük olasılıkla erbaa sınırları yada erbaaya yakın bir yerde vurulmuş. çünkü ordu ve amasya ormanlarına komşu bir ilçe burası. yaban hayvanları bol yeşillikler besleyici göl ve ırmaklarında balık çok fazla . göl dedim de erbaa'nın toprakları ve suları çok bereketlidir. çok cüsseli aynalı sazanlar ve 150 kiloluk yayın balıkları yaşar. kurt ve çakal,tilki nüfusu fazladır.köstebek,tavşan,fare çeşitleri .. tabi kuşlar. yılan,sürüngenler. ve ayı...

bu da beslenme zinciri için epey önemli kaynaktır. bu büyüklükte bir domuz(eğer haber doğru ise) bir doğa harikası. kesinlikle avlanılmasına izin verilmemeli idi.
    bunlar avlanılırsa dağlarda ne kurt kalır ne ayı. nede başka bir hayvan.

bu hayvan bir gün gelecek doğal yollarla ölecekti ve sayısız hayvana haftalarca yetecek beslenme zincirine girecekti. ve doğada yaşam katkı sağlayacaktı .
    yazık.

ne desek boş.
    4 -1 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    lüxemburg un avrupai insanlara sahip olduğunu düşünen beni aydınlatan posttur bildiğin yozgat lı arkadaşlar.
    1 ... quidproquo