bugün

An itibariyle in ve cinin top oynadığı ve neredeyse bir aydır devam etmekte olan canlı yayın. Uhuhuhuuuu adam kesseler kimse duymaz.
Hunharca güldüren canlı yayın. Çok tatlı lan. Şu an gece vakti tek tük araba görmek mümkün.
memleketime laf yok lan
Soğuk değil mi oralar, bu soğukta Erbaa meydanında ne geziniyonuz dedirten yayın.
la tokatın 3 misli nüfusu

sadece ist da yaşıyor

tokatta adam mı kalmış ?

sonra erbaaaaaa denen yerde

insanın ne acelesi olabilir ki ?
Yaşamak istediğim kafa bu işte. Milletin hiçbir acelesi yok, zaman adeta durmuş, herkes yaylana yaylana yürüyor. Çok imrendim lan.
(bkz: Walking dead)
Demin annesinin önünde koşan çocuk dışında vatandaşların 0.25 hızında hareket ettiği muazzam canlı yayın.

Huzur Erbaa'da bence. Ev alacak param olsa ve emekli olsam taşınmak isterdim. Süper.
(bkz: anayurt oteli zeberced bunu beğendi) *
gülmekten gözümden yaş geldi adghafhjdgjjshj. Allah aşkına biri şunun başlığını Ekşi'de açsın. Oradaki ağır vasıta vatandaşlar çok şeker bence. Şöyle hepsini toplayıp hal hatır sorasım geldi.

Ulaşmak istediğim kayıtsızlık seviyesi bu kesinlikle.
bir insanın tokat erbaa'da ne acelesi olabilir lan.

bence topluca oraya göçebiliriz muazzam.
(bkz: yaran başlıklar)

Kahkaha attım lan. Erbaa'nın şebeke suyuna antidepresan karıştırmışlar sanırım. Vatandaşlar amaçsızca ve aşırı sakin şekilde yürüyorlar.
Erbaa'nın sanıyorum meydanındaki MOBESE kamerasını izlerken Erbaa'da hayatın adeta ağır çekimde aktığını gösteren ilginç durum. Yarım saattir izliyorum.

Canlı yayın:

https://youtu.be/NzZCDDMgcFY
güncel Önemli Başlıklar