1. 1.
  tofaşın kalitesini ortaya koyan durumdur. vatandaş ayağımı yerden kessin diye biniyor gerçekten de ayakları yerden kesiyor.
  samsun'da bir araç resmen içinden geçmiş arabanın 2 ölü, 5 yaralı.

  http://www.sondakika.com/...-2-olu-5-yarali-11099908/
  2 -1 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  şahin bize arkadan çarpmıştı ama görmeniz lazım ön taraf tamamen dagıldı.Allaaaah dedim bizim arabanın arkası ne oldu kimbilir bi çıktık baktık çizik yok çizik.yaptıgınız arabaya sıçayım.
  6 ... feministmiyimneyim
 3. 3.
  Ne yani paramız yok diye arabayada mı binmeyelim?

  Not: tofaşk
  3 -3 ... bedreddin
 4. 4.
  kazanın şiddetine bağlıdır. yoksa çok övülen tok kapı sesli vw golf bile ikiye bölünebiliyor.
  volkswagen golf
  4 ... kerox
 5. 5.
  Güzel bir özelliktir. Diğer bir özelliğiyse böyle salak orospu çocukları tarafından kullanılmasıdır. O yola öyle mi girilir amk sığırı adamlar 500'le geliyor. Milletin başına belalar başka bir şey değil.
  5 -1 ... ulkucuwolf
 6. 6.
  Araçtan çıkıp kurtulmayı kolaylaştıran teknolojik sistem.
  5 ... dalya rock yazar
 7. 7.
  Allahtan ikiye bölünüyorlar yoksa bu egzos bagirtan son ses müzik ile ara sokaklarda gezen apaçilerden nasil kurtulurduk.
  5 -1 ... karton toplayan cocuk
 8. 8.
  demiler ama öle kaza güvenliği anlamında renodan wowvostan öle muazzam bi farkı olduğunu düşünmüyorum.en zayıf yerden çok şiddetli darbe almış belliki.volvo vs değilse 100 binlik arabaların alayı yarılır orda kolunuz bacanız koparkende hava yastığı falan işe yaramaz hani.300 altında kassı sağlam araç çokz zor bulursunuz.eski mercedes,volvolar hariç hepsi ynadan yarılır öle abartmayın.
  1 ... porno izlemeyen ergen
 9. 9.
  Sebebi yekpare olmayan cok zayif şasidir. Şasi bir cok yerden kaynakla birlestirilmistir ve malzeme kalitesi cok kötüdür. Kaza aninda genellikle şoför koltugu ve motor kismi ayri bir yere, arka yolcu koltugu ve bagaj ayri bir yere savrulur. Bize saglam şasiyi bile cok gördüler demek ki o zamanlar ve bu gün o ucan tabutlara binlerce lira para odeyenler var.
  2 ... abaninaltindakisopa
 10. 10.
  Benim bildiğim en sağlam volvodur.
  1 ... kalahari 1