1. 1.
  deli şahin yükseklerden uçar.
  ... bilgecahil
 2. 2.
  Onun adi tofask bir kere.
  1 ... nickime kurban ol
 3. 3.
  tofaştır.

  tofaşla kaza yaptığınızda sakat kalma ihtimaliniz yoktur, direkt ölürsünüz. mercedes öldürmez süründürür. soruyorum şimdi size ölmek mi sürünmek mi ? evet tofaş.*
  4 ... kedilerinbabasi
 4. 4.
  murat-131 ve 131 kuş serisi,doğan slx ,koltuk ve sürüş rahatlığını mersedes'te bulamazsınız.
  tabi dönemin modelleri.(yalnızca manda kasa mersedes aynı rahatlıkta diyebilirim)
  1988'de mersedes 190-e kullanmıştım kısa bir süre, 1977 131 miafori motorun seriliği ve koltuk rahatlığı yoktu.1990 doğan slx ise kullanırken yorulmazsınız(model senesi +-)

  görüş alanı da öyle . tabi mersedes ile tofaş karşılaştırılamaz ama ,fiyatına göre ve konfor.

  tofaş beş basar.

  bugün içinde artık alman otomobil sanayi sıçmıştır.
  ... baris hemen simdi
 5. 5.
  Tofaş fakir avuntusu.
  Mercedes kraliyet otosu.

  Fıat 1970 lerde italyada üretime son verdiği araçların kalıplarını türkiyeye kakalayarak karına kar katmış bir araba fabrikası. O zamanlar bu araçlar mercedes gibi değerliydi üstelik. Çünkü az olduğundan kıymetliydi. Hala daha üretilen her araçtan temiz % 30 unu kasasına indirir lisans hakkı olarak. Aynı kalıpları doğu bloku ülkelerine de kakalamışlardır.

  Halbuki mercedes sadece bir alman harikası olarak kalmamış tüm dünyada prestiji kabul görmüş bir dünya markası olmuştur. Sektörde lider konumdadır. Hertürlü teknolojik yeniliği buna kendi ürettiği özel motor da dahil piyasaya kazandırmıştır. Mercedese binen birisi kolay kolay başka bir araç kullanmak istemez. Arkasında ar-ge sinede varana dek alman devletinin desteği vardır. Rivayet bu ya Birgün tüm araç cio ları toplanmışlar. Toplantıda tartışmanın konusu da şu; en iyi araç hangisidir ? Herkes birşeyler söylemiş kendi aracını övmüş filan neyse en son söz hakkı mercedesin cio suna gelir ve der ki, beyler toplanın şöyle pencerenin önüne, bakın bakalım dışarıya. Buraya gelirken siz hangi araçla geldiniz ? Bindiğiniz arabanızın markası ne ? Bakmışlar Hepsi de mercedes. Cio Der ki beyler Toplantı bitmiştir. Dağılabilirsiniz.
  ... gazeloglu
 6. 6.
  Hayaller Vs hayatlar.
  ... serdarsl06