1. 1.
  an itibari ile türkiye birinci basketbol ligine çıkmış takımdır. eski şampiyonluklarını yeniden görmeyi umduğumuz takımdır.
  1 ... bumbala
 2. 2.
  asla efsane zamanlarına dönemeyecek olan takım.
  2 -1 ... sex files
 3. 3.
  VAKTi ZAMANiNDA LiGi ZANGiR ZANGiR SALLAYAN AMMAVELAKin bazı akıl yaşi düsük ve kerameti kendinden menkul kişilerin kararı ile emekli bir takım olan takımdır.

  (bkz: marcus webb yine oyundan atiliyor)
  1 ... mulayim
 4. 4.
  zamanında david rivers, rashard griffith, slaven rimac, şemsettin baş, murat konuk, asım pars, alper yılmaz, cüneyt erden ve serkan erdoğan gibi oyuncularla ve jasmin repesa-tolga öngeren antrenör kadrosuyla türkiye ligi'nin tozunu atan ama şok bir kararla tofaş'ın basketbol kulübünü kapatma kararı almasıyla türk basketbol severleri üzmüş takımdır. sonradan başkan efe aydan önderliğinde yine toparlanmış, 1.lige yükselmesine karşın kalıcı olamamıştır. şu sıralar 2.ligde mücadele etmektedir.

  Ayrıca bu takım 1996-1997 sezonunda Koraç Kupası'nda finale kadar yükselmesine karşın o aralar baş belamız konumundaki aris'e yenilip bu kupada 2.lik elde etmiştir.

  edit: lan bir de mehmet okur vardı o kadroda unutmuşuz onu..
  ... bionic
 5. 5.
  her finalde efesi elemesinden bıktığım bir zamanların süper gücü olmuş takım.
  ... ozzyiverson
 6. 6.
  nihat iziç olduğu sürece hiç birşey olmayacak takımdır.
  ... sese
 7. 7.
  bugün pınar karşıyaka son an da yenilen , bursanın çok taraflı takımıdır . brad buckman gibi görüğüm an karizmasına vurulduğum oyuncudur bana da imzasını vermiştir .
  ... poemciacha
 8. 8.
  (bkz: tofaş-sas)
  ... kaptanihumayun
 9. 9.
  http://www.basketfaul.com...ehlikeli-bir-takimiz.html
  2 ... ataturkcu 20