1. .
  okulun resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre
  ŞENLiK PROGRAMI:

  17-18-19 Mayıs 2007 tarihlerinde yapılacak olan Bahar Şenliği’miz 3 ayrı bölümden oluşmaktadır.

  * 17 Mayıs Perşembe
  Rock Müzik ağırlıklıdır. Gündüz Postmortem ve Marshandiz olmak üzere 2 alt grup sahne alacaktır. Aynı günün akşamında ise ana gruplar olarak Çilekes ve Mor ve Ötesi performanslarını sergileyecektir.

  * 18 Mayıs Cuma
  Şenliğin ikinci gününde Türkiye’nin en çok dinlenen Dj’lerinden Dj Murat MURATLI , Dj Berna ÖZTÜRK ve Dj Yunus GÜNÇE beraberinde 6 dansçı sahne alacaktır.

  * 19 Mayıs Cumartesi
  Şenliğin son günü Pop Müzik ağırlıklı olarak belirlenmiştir. Dj Murat MURATLI performanslarını sergileyeceklerdir. Aynı gün gençliğin son yıllardaki pop kraliçesi Demet AKALIN sahne alacaktır. Akabinde son yıllarda R&B müzik dalında büyük bir çıkış yapan Ege ÇUBUKÇU sahne alacaktır.

  * ŞENLiK ALANINDA YAPILACAK OLAN DiĞER AKTiViTELER

  * 2000 metrekare alana kurulacak pistte go-kart

  * 4000 metrekare alana kurulacak paintball

  * Animasyonlar

  * Yarışmalar

  * Yiyecek-içecek standları

  * Üniversiteler arası turnuvalar
  ... sylviaplathh
 2. .
  1. gün gayet eğlenceli geçti. marşandiz 18 mayıs 2007 cuma gününe alındı onun yerine perşembe günü seyrüsefer isimli grup yer aldı. şenlik alanı içinde içkiye izin verilmemesi üzerine yol kenarı boyunca * içkiler yudumlandı. hiçbir taşkınlık olmaması ve gelen insanların amacının sadece eğlenmek olması ile gayet zevkli bir gün oldu. burdan anlıyoruzki tobb etü üniversite olma yolunda önemli adımlar atıyor.
  1 ... zapllp
 3. .
  ilk gün okul gruplarından önce her hangi bir atraksiyonun olmadığı şenliktir. çilekeşin koptuğu ve kopardığı şenliktir. mor ve ötesinin sevildiği şenliktir.
  ... caylakgeldimcaylakgidicem