bugün

Kendisi gerçek tong mu merak ettiğim yazar. iyi yazmalar.

Ek: oymuş onaylandı. Hoşgelmişler ola!
Karadenizliler benden uzak dursun diyen yazar kisisidir. Bir karadenizli olarak yegane gorevim olan inatciligimin bana vermis oldugu yetkiye dayanarak nickaltina gelmis bulunmaktayim. Üzdün babuş..
görsel
Rahatsız etmeden durdurulamıyoruz efenim.
Kafa atasım geldi ama sevgiyle.
ne sikim muhabbet dönüyor burada.
Sözlüğün ne kadar ıssız olduğunun farkında mısın? Hem de 2 gündür. Mapushanede parmaklıkların ardında öpücük atan biri var. Yakala.
https://youtu.be/mvYirwZPTgI
bana bir ulaşmasını istediğim, mesaj alımı kapalı yazar.
mütüş, mühteşem, hariha bir yazardır kendisi.
herkese bin basacak bir yazardir.
Tong sen misin hani sözlüğü bırakan tong uyayamayanlar derneğine üye tong tong kardeş sen misin ya yoksa başka birisi misin sen to ng?
Aa gece gece kavga. Aslinda cok olmaz. Yapmayin olum disardan bakinca tiksinc gorunuyor.
Eleman hayatı boyunca trakya da yaşamış şansa bak.
bir yazardır kendisi.
aylardır bu kız nedir diye soruyordum kendime, adam tek seferde özetledi. (#38479835)

bu muazzam tespit için gaziosmanpaşa'da bir 70lik borcum olsun sana üstad.
Cenazelerde imam hep "er kişi niyetine" diyerek namaz kıldırır. Kişi ne kadar hayatında mükemmel olursa olsun, ne kadar yüksek payeler alırsa alsın öldüğünde alabileceği en üst rakam "erlik"tir.

"Bir yazar" tabiri bence kişiyi yeterince övmektir bu sözlükte. Hele hele trolluğun, goygoyun çok itibar gördüğü bu sözlükte...

Tanım: bir yazar.
(#38477375)telefonun dosyalar kısmına gir fotoğrafların üzerine basılı tut köşeden taşı ya bas sdkart seç sonra istediğim dosyanın içine at ya da "+" sembolüne basıp yeni dosya aç

Bir yazar.
Midemizi üçe böleriz; nefes, su, yemek.

To ng kardeş üçlemeyi şu şekilde bölmüş; rakı, şarap, viski.

Vaziyet bunu gösteriyor. La oğlum dolapta bir peynirin olsun yav.*
nickini her gördüğümde aklıma mina geeeee şarkısını getiren güzel şarkıcı.

edit : ne şarkıcısı aq yazar.
görsel
Bu yazıyı armağan ediyorum. Gök girsin emmi sen laf sok yiğidime demişti birliğe katılmadan önce.*
görsel
Bu akşam ani bir operasyonla nickaltlarımıza şu fotoğrafı atmış yazar.
görsel

ifşa oldum sandım.
https://youtu.be/1AJPHnsjuXM

11. Nesil silik iki gözümün nuru.
Üzene silik attıracağım.