1. 1.
  d-smart denen zerzavat kanalın ilk çıktığı zamanlar şifre yok, abone ücreti yok, aylık yok diye bağıra bağıra insanlara uydu sistemlerini sattığını, şimdi ise maçları şifreleyerek tekrardan satmaya çalıştığını bilen kişilerin çok iyi olmuş dediği olaydır.**
  -1 ... murthy
 2. 2.
  tamamen yanlış bir anlaşılmadır. arkadaşlar dünden beri kaç kere yazdığımı bilmiyorum bu konu hakkında. tnt maçı çalmamıştır. dsmart ile ortak yayın yapmıştır. spikerin anlatmaya çalıştığı dijital platform tnt değil dıgıtürk'tür. digitürk dün fenerbahçe maçını izni olmadan illegal olarak canlı ekranlara getirmiştir. yani mevzu bahhis olan kanal digitürk'tür. hatta türk takımlarının önümüzdeki maçlarından birini yine tnt canlı olarak ekrana getirecektir.
  3 ... lucifer666tr
 3. 3.
  tnt maçı d smarttan çalmamıştır. tnt zaten d smart bünyesinde kurulan bir doğan yayın grubu kanalıdır. maçı çalan digiturktur.
  3 ... akyurter
 4. 4.
  (bkz: bir şey bilmeden başlık açıp rezil olmak)
  2 ... ikaperno
 5. 5.
  d-smart'ın uefanın şartnamesi gereği her hafta bir Türk takımının avrupa ligi maçını şifresiz yayınlaması gerektiğini bildiğinden yine kendi grubunun kanalı Tnt 'de sadece bir takımınkini şifresiz vermektedir.ortada çalma çırpma yoktur.D'smart'ın kavgası digiturk iledir.
  ... corazon
 6. 6.
  d-smart sürekli yayını keserek, sürekli birileri laf sokarak en büyük zararı kendi kanalı olan Tnt'ye, hatta d-smart üyelerine vermiştir.

  kendilerini b-12 vitamini almaya davet ediyoruz.
  ... emreninteki
 7. 7.
  sonucunda en çok zararı emre tilevin konu ile ilgili saçmalamaları sayesinde maçı izlemek isteyen seyircilerin gördüğü durum.
  ... dufresne
 8. 8.
  (bkz: genç tnt ciler rahatsız)
  ... murthy