bugün

çerezlik programları olan kanal. çok farklı hayatlara kapı aralayan programlarını izlemek çok zevkli.
çok değişik programları olan kanal boş vakitlerde vakit geçirmek için bire bir.
Genelde tv açık olduğunda açık olan kanaldır. ilginç programlar mevcut.
Ben dmax takılıyorum tlc biraz kadın işi.
ABD’nin flash tvsi olan kanal. Evet.
vakit geçirmek için ideal bir kanal.
Aşırı pintiler bölümlerinde Aşırı güldüğüm televizyon programı.
büyük ihanet adındaki aldatma programını çok seviyorum her gece kaçırmadan izlerim.
Bu kanalı seyreden gençlerin cnbce ile e2'yi görmemiş olmasına üzülüyorum.
Evliliğe 90 gün izliyor çekirdek çitliyorum.
boş vakitlerinizde bakabileceğiniz bir kanal.
''onu yemem bunu yemem derseniz sonunda yarrağı yersiniz.'' repliği ile akıllara kazınan dr. nowzaradan'ın programı ağır yar pardon yaşamlar'ı izleyebileceğiniz kanal.
görsel
görsel

Tlcye çağrımdır.
vakit geçirmek için ideal kanallardan birisi.
Millet ev alıyor Bahamalar da Karayipler de. Alaskada . Yüz bin dolara beş yüz bin dolara. Antalya ya geldiler merkezde bir ev aldilar 3 muydu 5 milyon TL miydi.
Yüzümüze yüzümüze mi vuruyorlar fakirligimizi. insan keyfine alaskada Colorado da ev alır mı .
Biz ev alamiyok ağaç ev yapiyolar keyfine.
avrupayı, abd'yi bu ve benzeri tv kanallarında tanıyan pek çok insan ''ulan adamlar cennete yaşıyormuş meğer'' diye düşünmektedir..

bunlar mı bizi kıskanıyormuş diye sorgulamaya girişmektedir.

maymun gözünü açmaktadır...
eğlenceli bir kanal. oradaki yenilenmiş evleri görünce çok özeniyorum. param olursa hayalim öyle bir dekorasyon yaptırmak.
görsel

adamların dertlerini görünce halimize şükrediyoruz.
dmx i ne kadar çok izliyorsam bu kanalıda hiç izlemiyorum. dmx ile aynı tarz ama ısınamadım bu kanala. olmasada olur.
televizyonda çıkmıyor artık bizim nedense. frekansı değişti sanırım.
Yıllardır izlemediğim ve açılımı "the learning channel" olan kanaldır. 3-5 kilo vermeye karar verip spora başladığım sırada motive eden bir kaynak olması için ağır yaşamlara bakardım sadece. "Boğazını kesmez ve düzenli spor yapmazsan durumun böyle olur bak" diye izlerdim, evet.*