bugün

Ben bu kanalı çok beğenmiştim, neden kapandı anlamadım.
görsel
beleşe izlenebilen, gideri olan birkaç uydu kanalından birinin yitip gitmesidir.

bu durumda geriye yaveri sayılabilecek d max kalacak demektir.

haydaa!
hahaha ulan ya insan bir kontrol eder amk neyse bırak kalsın link komik.
Kardeş bu tv kanalınin linki değil dediğim beyan.

Ahaha.
koronadan dolayı büyük zarar ettikleri gerekçesiyle aldıkları karar.

vay be, 12 Mayıs'ta son kez izlicez.

Kaynak; http://www.tlc.com.tr
Yine bir beyinsizin yanlış anlaması herhalde..
Nasıl çıkarıyorsunuz g*tünüzden bu elementleri hayret ediyorum.

Kapanırsa kapansın zaten de, kapanmıyor. Şubat ayınd HD yayına geçiyor, frekans bilgileri değişiyor.
mevcut koşullar altında dmax in de aynı kaderi paylaşacağı durum.
Cnbc uçtuktan sonra yüzüne bakmadığım kanaldı. Hd olarak gelmesin cnbc olarak gelsin.
yanlış beyanda bulunmuştur. daha yeni hd yayına geçeceğini açıkladı. Ne kapanması.
zaten dtx de uydudan çıktı. bu da giderse zational geofraphic mi izleyecez?
Olm haber tamamen gotten anlasilmis bi de kac begeni almis entry. Bu sozlugu asla anlayamiyorum. Evet kapatiliyor cunku tlc hd geliyor yerine.
Yalan bilgidir. Hd yayına başlayacaktir...
kanal kapanmıyor ulu ahalisi yalnızca 1 şubattan itibaren kaliteli hd yayına geçiyor. dertlenmeyin, sevinin.
Sevdiğim her şey siktir olup gidiyor.
görsel
tlc türkiye twitter hesabından yapılan açıklama. kapandığı falan yok.
CNBC-e gelsin o halde.
Cnbc-e gibi türkiye'nin en kaliteli kanalını kapatıp bu şebeleği açtılar. Beter olsun.
bok gibi kanal amk neresi güzel. sürekli obezite belgeseli yayınlayıp duruyorlar flash tv ye bağladılar. bir ara iyiydi şimdi beğenmiyorum.

yandaş falan ama trt belgesel bağımsız çok ilginç discovery channel tadında belgeseller yapmaya başladı.

bide eksilemişler sanki haksızız gibi. akp daha çok iktidar olur bunlarla amk.
ne kapanması kardeşim yalan yanlış bilgi verip insanları yemeyin. aksine tlc tv kanalı 1 şubattan itibaren hd yayına geçiyor.

aha buda hd yayın bilgileri:
https://twitter.com/TLC_T...tatus/1086299678075904003
Tek zevkimiz ağır yaşamlar izlerken yemek yemek idi, onu da elimizden aldılar ya!
Özellikle yağ aldırma, deri kesme, mideyi küçültme gibi ameliyat kısımlarında iştah daha bi açılıyordu çünkü.
annem 7/24 izliyor.

kesin depresyona girer kapanırsa.
Bir aralar CNBC-e vardı birde Cine5 ne güzel filmler izlerdik orada. Sonra onlar elveda dedi gitti yerine TNT geldi. Onunda göz yaşıyla uğurladık. Şimdi tam bu kanallara kitlendik o da off side oldu. Hadi bakalım silsile devam ediyor.
7 Şubat pazar 23.59'da kapanacağına dair açıklama yapıldı tivitten.

Güzel kanaldı ama Türkiye'de böyle kaliteli kanallar tutmuyor.