bugün

Faillerinin biran önce yakalanması gereken faşist saldırıdır. Neden yapıldığı, ne sebeple gerçekleştiği bilinmeyen bir faşist saldırıdır.

Ancak gericilerin, ikinci cumhuriyetçilerin, halk düşmanlarının, faşistlerin bu saldırıları, biz ilerici ve aydınlanmacı tkp lileri asla yıldıramayacaktır. Sayın erkan boşalan'a geçmiş olsun diyorum!

hepimiz erkan boşalan'ız!

görsel

edit: arkadaşlar erken değil erkan! lütfen!
erken boşalan'lara yapılan bu saldırıdan sonra türk erkeğinin kadına bakış aşısı değişecektir.
başlığı anadol açmadığına göre anadol isimli yazara yapılmış olabilecek saldırıdır.
bi eski karizmatik komünistlere bakıyorum. che guevera, deniz gezmiş falan. bi de komünizmin şimdiki haline bakıyorum. acıyorum. hepimiz erken boşalanmışız da bilmemne. la de get.
(bkz: işte bunlar hep seks)
(bkz: hoşt ulan köpek)
isim ve soyisim uyumsuzluğu sebebi ilen saldırılan tkplidir.
boşalan çıksın üsküdar kasıyor.

edit: sebebi biraz tahmin edilen saldırıdır. tahrik olmazsa, kimse kimseyi dövmez.
adam bi link verir ya nasıl bi saldırı yapmışlar haberi bulamadım ben, ne yapmışlar şaka olsun diye geciktirici ilaç falan mı göndermişler kargoyla ?
(bkz: komunizm gelse de yattığımız yerden maaş alsak)
isim ve soyismin etkisinden kurtulabilirsem yorum yapacağım haber(!)dir.
erken boşalanlara yapılan haksızlığın son örneğidir.
sözlüğün "bahtsız bedevi" bir faşocanının cinsel fantezilerini bilgisayar teknikleriyle süsleyerek ortaya attığı sallamasyon.
ideolojisinin çirkefliği ruhuna işleyince insanın, olabiliyor böyle şeyler tabi.
faşizmin köhne yüzünü bizlere göstermiş saldırıdır.

durumunun iyi olduğu ve en kısa sürede görevinin başında olacağı açıklanmıştır.
bu ismi yazan nüfus müdürünün derin bir iç çektiği tahmin edilmektedir.
üsküdarda tkpnin erken boşalmasıdır.
gitsin abdest tazelesin.
tkp ye karşı olan kinini bırakıp azıcık insan olmaya çalışsa başarılı sözler söyleyebilecek insan söylemidir.

terbiyesizliktir. tkp nin ilçe başkanı birilerinin annesine erken boşalmıştır.
faillerinin yakalandığı saldırıdır.

saldırıyı yapanlar (bkz: yaşlı bir adama 50 kişi saldıran tkp liler) in öcünü aldıklarını söyleyen diğer tkp'lilerdir.
tipinde meymenet olmadığını iddia eden kişilerce dövüldüğü idia edilmektedir.
partneri tarafından yapılmıştır büyük ihtimalle.
Fail karisidir.
üzerinden neredeyse 1 yıl geçmesine rağmen failleri faşist devlet tarafından yakalanmayan saldırıdır!

yoldaş boşalan'a yapılan bu saldırı kati suretle cezalandırılacaktır!
Adi Faşistlerin Yoldaş erkan'a boşaldıkları saldırıdır. Failleri hâlâ aramızdadır.
erken boşalan diye okunuyorsa demek ki.
tatmin olamamış bir dahamı boşalsak.