1. 1.
    chp`nin iktidara gelme olasılığından daha fazla olan durum.
    8 -19 ... sex files
  2. 2.
    (bkz: daha deniz feneri kesecektik)
    3 -2 ... david addison
  3. 3.
    atatürk ve din gibi konularda belli bir görüşe sahip olamadığı sürece imkansızdır.
    7 -3 ... system error
  4. 4.
    chp nin halkın ne dediğini anlamasından da fazla olan olasılık.
    3 -4 ... imhotep
  5. 5.
    her seçim öncesi yaşanılan -ehh adam gibi parti yok tkp ye basacam oyumu. geyiği bir gün gerçekten yaşanıra kuvvetle muhtemeldir.
    5 -1 ... orta boylum az yazmalim
  6. 6.
    yüzde bir milyon.

edit; niye kötülediniz anlayamadım. tkp'nin siyasi görüşünü beğenen biri olarak inandığımı yazdım. bir gün mutlaka iktidar olacağız manasında.
    6 -9 ... bagcio
  7. 7.
    önceki oylarına baktığımızda yüzde 1 ihtimal olan bir olasılık olsa da, kapitalizm vahşileştikçe oylarını arttıracağı kesin olan ve olasılık tanımlarının değişeceği durumdur.
    3 -1 ... bulamazsin benim gibi seveni
  8. 8.
    Toplumun bilinçlenmesi ile orantılıdır. 12 eylüllerin sindirdiği kömüre oyunu satan, hala mhp zihniyetine oy veren yoksul halk ne zaman bilinçlenir o zaman büyük bir olasılık olacaktır.
    3 -7 ... sezercik kucuk torbaci
  9. 9.
    tkp' nin parlementerizmle devrim yapacağını sanan ergen bünyenin sanrısıdır. tkp seçimleri sadece propaganda aracı olarak görür ve belli bir toplumsallığa ulaşmak için bu aracı kullanır.
    (bkz: bilmiyorsan sus adam sansınlar)
    7 -4 ... tarzan ince dallarda
  10. 10.
    ilk aşaması tüm tkp parti üyelerinin tkp'ye oy vermesidir.zira şu an üye sayıları kadar bile oy alamıyorlar.

edit: tarzan ince dallarda 'dan uyarı geldi, üye sayıları 60.000, aldıkları oy 80.000 miş. şimdi düşündüm de olabilir lan!
    5 -2 ... greenplastic