1. ?.
    tkp'nin reklamlarında gerçekleşen hadise...

süphanallah kardeşim! ibretlik...

korkuyorum sözlük, bu adamlar beni arayıp senden oy istemiyoruz derlerse ne yaparım ben. boyun eğen 74.5 milyondan biri olduğumu anlarlarsa ne yaparım ben, nerelere giderim...

+alo
    -iyi dinle bizi. sakın ve sakın tkp'ye oy vereyim deme!
    +tkp ne?
    -türkiye komünist partisi, senden oy istemiyoruz biz.
    +tamam.

yahu neyin kafasını yaşıyorsunuz bilmiyorum vallahi... şöyle bir bakın, dünyanın hiçbir coğrafyasında, sizin kadar kendi halkına, kendi halkının sorunlarına yabancı bir komünist parti daha var mı? tek derdi marjinallik olan bir komünist grup daha var mı?

yok azizim, yok.. 500 bin kişi arıyoruz diyorsunuz ya, bulursanız sevineceksiniz ya, vallahi ben üzüleceğim. önce bir halkınızı tanıyın, sorunlarını tanıyın. istiklal'n göbeğinde bilmem kaç lira kira verip yer almaya benzemez, oy almak...
    10 -4 ... imlasiz
  2. ?.
    tkp'ye oy verecek biriyse içi bir burulur böyle fenafillah bir şey olur.
    2 ... system error
  3. 1.
    içine gereksiz cüneyt arkın kaçmış partinin seçim ifşaatı.
    1 ... korseyid
  4. 2.
    karşıdakinin; ''zaten chp ye verecektim'' demesiyle son bulacaktır.
    2 ... meteora
  5. 3.
    güzel ancak boş bir reklam kampanyasıdır. bir fayda sağlamaz.
    ... kendi gazozuna ilac atan adam
  6. 4.
    iyi bir insan olma yolunda kilometre taşıdır, biraz daha iyi bi çocuk olursanız şirinler arayacak ve sizi köylerine davet edecektir.
    1 ... nankorkedi
  7. 5.
    bi sor cevap verecek mi? hadi ne olur bi sorsana! kafayı kaldırıp bakacak mı? bi sor bakalım umrundamı acaba...

yalvarsada oy alamayacak partinin haddini bilen uygulamasıdır...

koministlik kim siz kim, size cevap vermeyen kel bile daha kominist sizden...
    1 ... torunusamil