bugün

tkp içindeki severim ancak bu olmamış sanki.
tkp'de açıkça cahil halkın iradesine saygı duymadığını beyan etmiştir.
(bkz: cahil halkın iradesine saygı duymak)
mikro ölçekte oy potansiyeline sahip olan tkp nin nano ölçekte oy kaybetmesine sebep olabilir.
bu tanıma göre tkp hiç oy alamaz.
kendi siyasal kimliklerine göre uygun fakat türkiye gerçeklerine uymayan bir tanıtım filmleri serisidir.

onu isteme bunu isteme adam kalmadı yahu.
tkp'nin "senin oyunu istemiyorum kardeşim." demesine rağmen, illa vermeyeceğini beyan etme ihtiyacı duyan yazarları başına toplayan kısa film serisi.
türkiye'de olan biteni hazmetmeyen, direniş odağı yaratmak, ateşe kıvılcım katmak isteyen zilyon tane insan var size kadar meraklanmayın.
aldıkları %0.1 oyu %0.05'e çekecek söylem.
(bkz: halkın tkp ye oy vermeme nedenleri)
o adamdan isteme bu kadından isteme nasıl gireceksin meclise söylemleri yerine. bu adamlarla ben aynı ülkede yaşıyorum kendimden utanç duymalıyım insanlığımdan utanmalıyım. keşke o adamlar o kadınlar öyle olmasa denmesi gerektiğini anlatmaya çalışan kısa film serisi. bu kısa filmlerin amacı bu adamlar izlesin bize oy vermesin değil. bu kısa filmlerin amacı böyle bir zihniyet yaratılan türkiye de tkp'nin aldığı 90bin oyun neden olduğu. ve böyle zihniyet yok olduğunda tkp'ye gerek kalmayacağı insanlar isterlerse şeriat içinde kalsın yine boyun eğmemeyi öğreneceği anlatılmak isteniyor. ama bunu anlamadan kıt kafalı görüşlerin burayı doldurduğunu görmek inanın kısa filmlerden daha etkili oldu üstümde.
+ya ben oy veririm size ama benim çocuğum bencil pısırık ve çıkarcı
-hmmm öyle diyosun. olsun yaa. çocuk bu. ileride düzelir.
+ayrıca ben biraz saygısım
-saygı dediğin zamanla kazanılır. bu aslında engel değil gibi geldi bana.
+ha bi de fortçuyum lan ben. tacizciyim. böyle minübüslerde falan ellerim üflerim falan oyhhhşşş.
-hımmm aslında bi tedaviyle bu durum düzeltilebilir. bence siz bize oy vermelisiniz.
+ha bi de orospu çocuğuyum ben. bi sorun olurmu.
-yok yok. hiç problem değil. sen bize kesinlikle oy vermelisin.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.