bugün

sanata düşkün olan insandır.
Biraz maldır.
Candır. Çıkın çıkın gidin.
şehrimde tiyatro oyunu oynatılmadığı için ben olamadığım insan. bide chp belediyesi ha sözde.
Bendim. Haftada en az iki üç oyuna gidiyordum. Günde iki oyun izlediğim zamanlar vardı. Ama noldu şimdi tiyatro olmayan bir alanda yaşamak zorunda kalıyorum. ikisi arasında devasa farklar var. Tiyatro olan yerde insanlar yola tükürmüyor, trafikte saygılılar, maganda ve çomar hareketler yok, kitapçılar, Sahaflar vardı, kitap okuma oranı yüksekti, yerleşim kültürü vardı daha birçok şey. Tiyatro olmayan yeri anlatmama gerek yok sanırım. Hayır tiyatroya çok gereksiz gözüyle bakan insanlar sokaklarda, park bahçelerde, kahvehanelerde boş boş oturuyorlar, evlilik programları izliyorlar. Sanki atomu parçalıyorlar da tiyatroya gitmeye vakit bulamıyorlar.
Parasını çöpe atan bir tiptir.
parasını en iyi değerlendiren entel insan türüdür. kitaplara da verebilir parayı o ayrı konu.
para harcanmak içindir.
Benimdir. Keşanlı ali destanı'na iki kişilik biletim var.

ismidli qızlar eqlesin.d
zengin olma ihtimali yüksektir. Fakir olup tiyatro ya gideni görmedim.
Buyrun benim .
Tiyatro neyse onu bir nebze anlarım da, ciddi ciddi operaya giden insan var lan.
tiyatro güzel bir aktivitedir. sinema gibi, konser gibi diğer her şey gibi. güzel bir etkinlik. hem değişiklik olur monotonluğunu atarsın. ben en son 9 sene önce gittim. gittiğim şeyi hatırlamıyorum bile ama beğenmiştim.
Tiyatro ile ilgilenmiş biri olarak şu an keşke iki katı para versek de oyun izleyebilsek diyorum.

Nerede o bir ayda 2-3 farklı oyun izleyebildiğimiz zamanlar...
Bundan 5 6 sene önce guguk kuşunun tiyatrosuna 60 lira vermiştim .tekrar oynasa yine veririm.