1. 2.
    Bi sinemaya 20 TL ve üzeri ücretler bayilan mal kadar olamayız biz tiyatroya para veren mallar.ki bu sezon en baba oyuna 11 TL vermiş biri olarak meşazimi aldın dilerim kardeşim.
    3 -3 ... fait saik kabasiyanik
  2. 3.
    Keşke her yerde böyle mallar çoğunluk olsa. Dünya ne güzel olur.
    7 ... talihsiz sokak kedisi
  3. 4.
    15 temmuzlarda ödemiyoken harbi maldır.
    1 -1 ... isim bulamayan yazar
  4. 5.
    Bastıbacak Halil soyletmezin iğrenç tiplemesi olan cumali ceberin filmine para vermekten iyidir.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 6.
    Ya trollün biri götünden bir şeyler sallıyor öyle çok da özenip bezenmeden. Gayet de amatör bir trolleme. Fakat sözlükteki yazarlar anında atlıyorlar kendi egolarını tatmin etmek için.
    Yok benim gibi tiyatroda yatıp kalkanlara mal demiş, yok en büyük mal benim o zaman yılda 27737373 oyuna gidiyorum. Yok asıl mal benim operaya, baleye de gidiyorum falan filan...

Arkadaşlar siz harbiden mal, egoist, kendini beğenmiş insanlarsınız. Ayrıca şu başlıktaki trollüğü göremeyip hemen kendinizi sözüm ona kültürlü göstermek için yaptığınız aktiviteleri saymanız sizi gerizekalı da yapıyor.
    Aferin tiyatrolara, operalara, balelere gidiyorsunuz. Fakat bunları gittiğiniz oyunların, eserlerin başlığı altında değil de böyle daha çok ilgi çeken troll başlıklarında belirtiyorsunuz. Aferin size. Bak hemen mesaj kutun yanacak melis sana yazacak.
    3 -1 ... ing ogretmeni secili ariyorum
  6. 7.
    tiyatro izlemek için para ödeyen mal
    ... asosyal sosyolog
  7. 8.
    Çevremde böyle mallar olsa ben de aralarına karışmak, o havadan solumak isterim. Heves var ama tek başına bir şeylerin eksik olacağı düşüncesindeyim. Bilemiyorum üşengeçlik de var.
    ... ortamlarin suratsizi
  8. 9.
    (bkz: trol) olmak istiyor ama daha çok kücük.
    ... 1oyok
  9. 10.
    Bu insanlar malsa ben de mal olmak istiyorum. Keşke çevremde hep böyle mal insanlar olsa. Biraz olsun yaşanabilir bir ülkede yaşamış oluruz. Bu insanlara mal diyen kişi hiç hayatında bir kere bile tiyatroya gidip oranın kokusunu, atmosferini hissetmiş mi acaba?
    1 ... ing ogretmeni secili ariyorum
  10. 11.
    Sinema izliyoruz oyuncularina hayran kaliyoruz gorunce ciglik atiyoruz. Lakin tiyatro oyle mi? Oyuncular canlı canlı önünde ne kadar mütevazi aslinda.
    1 ... degisikadam06