1. 1.
    7 tiyatro gönüllüsü arkadaşın kurmuş olduğu tiyatro topluluğudur.

Yeni oyunları ''çatı'' ile dün akşam kendileri ile ikinci kat tiyatroda tanıştım.Tanıştım diyorum çünkü oynayan oyuncuların kendi aralarında o kadar iyi bir iletişim var ki biz bunları onlar sahnedeyken görebiliyoruz.Oynayan kişilerin genç kuşak oyuncular olması tiyatro yapma arzunu ayrıca konuşulacak bir durum oyunun cesur yapısından dolayı oyuncuların tamamını kutlamak gerekli.

--spoiler--

--spoiler--

peki nedir ? bu tiyatronun konusu derseniz oyunda, bağımlı insanları izliyoruz. neye bağımlı peki? hemen söyleyeyim; 1- seks! 2- uyuşturucu! 3- umutsuzluk! 4-iletişimsizlik! öncelikle konunun bir evin içinde ruhsal ve bedensel olarak hapsolmuş insanların arasında geçtiğini söyleyelim. enteresan prototiplerin oluşturduğu ev ortamında kendisine mutluluk arayan insanlardan çok, mutlu olmama gayreti içinde psikolojik takıntılı kişiler izliyoruz.gece fahişelik yaparak hayatını kazanan genç bir kız, uyuşturucu alarak/satarak kendisine berbat bir hayat yaratan gençler, obsesif bir katil, günümüz yeni dönem kuşağın ne denli bilinçsiz şekilde savrulduğunun önemli birer örneği! sahnedeki hayatlar çoğu kimseyi rahatsız etmese de, toplumun içinde, hepimizin yanı başında cereyan ediyor.bu yeni oluşmuş tiyatro topluluğunun oyunu kaçırmayın derim

oyunu izlemek isteyen varsa eğer 25 mart'ta ve bir daha ikinci katta oynayacak nisan ayı için 3 temsil daha gerçekleştireceklermiş.
    ... felixbello