1. 3.
    Notre Dame Quasimodo Müzikali için bilet bakıyım dedim ve hayallerim yıkıldı. 46 lira olduğundan ve benim tek kuruşum olmadığından gidemiycem. Küçümsemeyin hemen Öğrenciye o 46 lira çok büyük geliyor. Biletler aslında pahalı değil ben fakirim kabul:(
    2 ... djmahmutsu
  2. 4.
    hem fakir hem ucuz zevkleri var.
    ... ibni maymun
  3. 5.
    Özel tiyatro gösterileri pahalı oluyor doğrudur.
    Ancak Devlet veya şehir tiyatroları daha ucuz oluyor. onları tercih edebilirsiniz.
    7 ... veronica mars
  4. 6.
    Devlet tiyatrolar:9 tl
    ibb şehir tiyatroları:11 tl bence makul.

Özellerde fiyatlar değişken olmakla beraber gişede daha ucuza alabilirsiniz.
    2 ... seneka
  5. 7.
    Hiç acımam alırım.. Ayda bir bile olsa, bu durumda pahalı değil..
    7 ... sabahuykusu
  6. 8.
    bak mesela 29 kasımda bir yaz gecesi rüyası var tepekulede. 70 lira oyun. 70 lirayı nelere vermiyorsunuz? kaçırmadım aldım biletimi. tarihi iple çekiyorum.
    3 ... soncahilbukucu
  7. 9.
    Opera ya ben bilet bulamıyorum. Açıkçası bulsam parasını sonra düşünürüm. Mamafih olmuyor. Yok bu ölü şehirde.
    2 ... promer
  8. 10.
    yurdum insanı maç biletine 200 tl’yi hiç düşünmeden verir ama 50 tl tiyatro biletine pahalı der. bir tiyatro oyununun bir gecelik maliyetinden bihaberdir çünkü. ortalama bir tiyatro oyununun maliyetinin yüz bin tl olduğunu bilmez. özel tiyatrolarda her bir oyun sahnelenmesinin en az 7,8 bin lira maliyeti olduğunu bilmez, eleştirir.
    devlet desteğinin çok komik rakamlar olduğunu da bilmez.
    bir de bu açıdan bakmaya çalışın lütfen.
    5 -1 ... benisizdelirttiniz