bugün

camın belirli belirsiz ama kararlı titreşiminin, orta kulaktaki bütün kemikleri birbirine tokuşturmasından dolayı kulağın derinliklerinde amansız bir kaşıntı oluşturmasıyla birkaç dakika sabredilebilen eylemdir.
uzun yol otobüslerinde uyumak için sıklıkla denemiş olmama rağmen her seferinde hüsranla sonuçlanan vakanın adıdır. yahu biri de çıkıp demiyor 'al kardeş yastığı koy sarsıntıyı azaltır' diye. azıcık içime kapanık olmasaydım belki rahatça uyuyabilirdim istanbul-ankara yollarında..
Bazı otobüslerde aşmış olaydır ki şöyle ; Cam artık o kadar fazla titreşirki resmen kafaya ardı ardına darbe yersiniz buda yaklaşık saniyede 3-4 keredir . işte o otobüsler acilen yenilenmesi lazımdır . Kısaca eziyet .
halk otobüslerindeki en eğlenceli aktivite olmasına rağmen şehirler arası otobüslerde bir zulümdür.
kapşonlu birşey giymişseniz yada bere takmışsanız çok etkili olmaz biraz masajımsı bi hal alabilir.
otobüsün çukura girmesi durumunda acıma yetime söylemleriyle ihanet eder.
hız kesici tümseklere denk gelindiğinde küfrettiren eylem. o kafa camdan ayrılır ve büyük bir hızla cama tekrar yapışır. bu çarpışmayı tüm beyin hücreleri hisseder ve basar küfrü "ben senin o hız kesenden geçme hızını seveyim şoför".
tombul kişiler için daha bir sallantılı olan olay. o değilde kafasını cama yaslamış koca yanaklı bir çocuk gördü mü çok mutlu oluyorum lan. yeminle.
ikarus marka otobüslerde daha sarsıntılı olacak eylemdir.
o camlarda bir şehrin önemli yüzdesinin DNA sı saklı olabilir.
Bile bile koyar yine de insan . Nedeni hala açıklanamadı .
Kafa ile cam arasindaki rezonans bulunursa dadından yenmez. Tabi bulana kadar beyin dayanir mi bilmiyorum. Bunu basaran insani da ayrica üstün insan madalyasi ile onure etmek biz insanlarin boynunun borcudur.
Araya tampon koymalıdır.
Zulümdür.
çok uykun varsa pek umrunda olmaz o sarsıntı bide aylardan aralıksa.
güncel Önemli Başlıklar